| Wyświetleń:677

PATRANS – w trosce o bezpieczny transport

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

PATRANS zajmuje się produkcją stojaków drewnianych do transportu stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo powstało z myślą o sprostaniu zapotrzebowania rynku na produkt o odpowiedniej jakości. O kulisach rozwoju PATRANS rozmawiamy z właścicielką firmy, Panią Pauliną Smajkiewicz. 


Pani Paulino, skąd pomysł na produkcję stojaków do transportu okien?

Przez kilka lat zajmowaliśmy się transportem okien. Z przeprowadzonych rozmów z właścicielami fabryk okien, kierownikami ds. logistyki, transportu, a także własnych obserwacji wywnioskowaliśmy, że potrzebny jest produkt stworzony z wysokiej jakości drewna, odpowiednio skręcony, dający gwarancję bezpieczeństwa. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw i zająć się produkcją stojaków spełniających te wszystkie wymagania. 

Branży od razu przypadł do gustu wasz produkt?

Początki w każdej firmie bywają trudne, a jej rozwój jest procesem długotrwałym. Na początku musieliśmy przekonać potencjalnych przyszłych klientów, że to właśnie nasze produkty są solidne i gwarantują bezpieczny transport. Odwiedzaliśmy firmy w całej Polsce i przedstawialiśmy ofertę. Cieszymy się, że tak dużo firm nam zaufało i kontynuuje z nami współpracę.

Jaki cechy pozwoliły Wam przekonać do siebie klientów?

Do takich cech możemy zdecydowanie zaliczyć wykwalifikowaną kadrę oraz uczciwość i solidność oferowanych przez nas produktów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i myślę, że za to jesteśmy doceniani.

Może coś Pani więcej powiedzieć o samych stojakach?

Naszymi głównymi produktami są drewniane stojaki do transportu okien. Cechują się one wysoką jakością, solidnością, a także estetyką. Stojaki wykonujemy według potrzeb klienta – po podaniu wymiarów wykonujemy próbny stojak. W chwili, kiedy zostanie on zaakceptowany przez zleceniodawcę, przystępujemy do produkcji.

Stojaki produkujemy z drzewa sosnowego i mocujemy na wkręty lub śruby. Na życzenie klienta zabezpieczamy stojaki pianką oraz klejem poliuretanowym. W naszej ofercie znajdują się stojaki zarówno z pełną podłogą, jak i częściową. Do zalet współpracy z nami z pewnością możemy doliczyć własny transport, co zapewnia klientowi ogromny komfort. Czas realizacji zamówienia uwarunkowany jest od ilości – zazwyczaj wynosi to nie więcej niż 3-4 dni robocze. 

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Ofertę kierujemy głównie do fabryk/firm zajmujących się produkcją okien. Produkowane przez nas stojaki dają gwarancję, że towar zostanie bezpiecznie dostarczony, a klienci zadowoleni.

Jak oceniacie miniony rok?

Miniony rok był kluczowy w rozwoju firmy. Zmieniliśmy halę produkcyjną na większą, co wiązało się z zatrudnieniem dodatkowych pracowników. Dokupiliśmy również mnóstwo niezbędnego sprzętu i wyposażenia, aby zapewnić produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie macie plany na przyszłość?

Chcemy poszerzać grono naszych klientów i nawiązywać nowe współprace. W planach mamy również modernizację produkcji. W dalszym ciągu stawiamy na rozwój firmy i zdobywamy doświadczenie. Bierzemy pod uwagę możliwość rozszerzenia naszej działalności. Czas pokaże...

#transport_stolarki, #logistyka, #stojaki_transportowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020

Grupa OKNOPLAST głównym mecenasem wirtualnego Turnieju Debat Oksfordzkich 2020

Po raz kolejny Grupa OKNOPLAST była głównym mecenasem...

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Firma Vikking ma nowego Członka Zarządu

Z początkiem sierpnia br. do firmy Vikking dołączył...

KRISPOL inwestuje w rozwój parku maszynowego: nowa okleiniarka od WPR

KRISPOL inwestuje w rozwój parku maszynowego: nowa okleiniarka od WPR

Firma KRISPOL podjęła współpracę z Takapol –...

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

PAGEN utrzymuje poziom sprzedaży okien do USA pomimo pandemii

Producent stolarki otworowej poinformował właśnie o...» Więcej na subportalu okna