| Wyświetleń:799

PATRANS – w trosce o bezpieczny transport

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

PATRANS

fot. PATRANS |

PATRANS zajmuje się produkcją stojaków drewnianych do transportu stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo powstało z myślą o sprostaniu zapotrzebowania rynku na produkt o odpowiedniej jakości. O kulisach rozwoju PATRANS rozmawiamy z właścicielką firmy, Panią Pauliną Smajkiewicz. 


Pani Paulino, skąd pomysł na produkcję stojaków do transportu okien?

Przez kilka lat zajmowaliśmy się transportem okien. Z przeprowadzonych rozmów z właścicielami fabryk okien, kierownikami ds. logistyki, transportu, a także własnych obserwacji wywnioskowaliśmy, że potrzebny jest produkt stworzony z wysokiej jakości drewna, odpowiednio skręcony, dający gwarancję bezpieczeństwa. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw i zająć się produkcją stojaków spełniających te wszystkie wymagania. 

Branży od razu przypadł do gustu wasz produkt?

Początki w każdej firmie bywają trudne, a jej rozwój jest procesem długotrwałym. Na początku musieliśmy przekonać potencjalnych przyszłych klientów, że to właśnie nasze produkty są solidne i gwarantują bezpieczny transport. Odwiedzaliśmy firmy w całej Polsce i przedstawialiśmy ofertę. Cieszymy się, że tak dużo firm nam zaufało i kontynuuje z nami współpracę.

Jaki cechy pozwoliły Wam przekonać do siebie klientów?

Do takich cech możemy zdecydowanie zaliczyć wykwalifikowaną kadrę oraz uczciwość i solidność oferowanych przez nas produktów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i myślę, że za to jesteśmy doceniani.

Może coś Pani więcej powiedzieć o samych stojakach?

Naszymi głównymi produktami są drewniane stojaki do transportu okien. Cechują się one wysoką jakością, solidnością, a także estetyką. Stojaki wykonujemy według potrzeb klienta – po podaniu wymiarów wykonujemy próbny stojak. W chwili, kiedy zostanie on zaakceptowany przez zleceniodawcę, przystępujemy do produkcji.

Stojaki produkujemy z drzewa sosnowego i mocujemy na wkręty lub śruby. Na życzenie klienta zabezpieczamy stojaki pianką oraz klejem poliuretanowym. W naszej ofercie znajdują się stojaki zarówno z pełną podłogą, jak i częściową. Do zalet współpracy z nami z pewnością możemy doliczyć własny transport, co zapewnia klientowi ogromny komfort. Czas realizacji zamówienia uwarunkowany jest od ilości – zazwyczaj wynosi to nie więcej niż 3-4 dni robocze. 

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Ofertę kierujemy głównie do fabryk/firm zajmujących się produkcją okien. Produkowane przez nas stojaki dają gwarancję, że towar zostanie bezpiecznie dostarczony, a klienci zadowoleni.

Jak oceniacie miniony rok?

Miniony rok był kluczowy w rozwoju firmy. Zmieniliśmy halę produkcyjną na większą, co wiązało się z zatrudnieniem dodatkowych pracowników. Dokupiliśmy również mnóstwo niezbędnego sprzętu i wyposażenia, aby zapewnić produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie macie plany na przyszłość?

Chcemy poszerzać grono naszych klientów i nawiązywać nowe współprace. W planach mamy również modernizację produkcji. W dalszym ciągu stawiamy na rozwój firmy i zdobywamy doświadczenie. Bierzemy pod uwagę możliwość rozszerzenia naszej działalności. Czas pokaże...

#transport_stolarki, #logistyka, #stojaki_transportowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!