Owocna wyprawa Grupy SOLO na Fensterbau Frontale

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Grupa Solo po raz pierwszy pojawiła się na targach Fensterbau Frontale w roli wystawcy. Firma zaprezentowała  stolarkę własnej produkcji: okna i drzwi z PCW, a także ślusarkę aluminiową. Całe stoisko było zbudowane z wyrobów Grupy Solo i stanowiło część ekspozycji.

Zdecydowaliśmy się wybrać kilka najciekawszych produktów, gdyż nasza oferta jest bardzo bogata, szczególnie jeśli chodzi o ślusarkę aluminiową – zauważa Andrzej Woszczyna, menadżer Grupy Solo. Ekspozycja została specjalnie przygotowana pod kątem rynku niemieckiego – przede wszystkim, jeśli chodzi o kolorystykę oraz klasyczne proste wykończenie. Nowością na targach było natomiast okno z PCW z uszczelką Q-lon, dotychczas stosowaną w ekskluzywnej  stolarce drewnianej. 

Ekspozycja cieszyła się zainteresowaniem, pytający zdradzali najistotniejsze interesujące ich aspekty stolarki. Dzięki tej wiedzy produkty, jakie Grupa Solo oferuje za granicą, będą jeszcze lepiej dopasowane do preferencji oraz upodobań tamtejszych nabywców, co umożliwi podniesienie konkurencyjności oferty. Główny cel, jaki firma sobie postawiła, to nawiązanie nowych relacji handlowych z firmami, które sprzedają i montują stolarkę otworową. Grupa Solo chce bowiem poszerzyć swoją sieć sprzedaży na rynku niemieckim, jak również w Austrii czy Szwajcarii. 

Targi Fensterbau Frontale stwarzają też znakomita okazję, by spotkać się z klientami, z którymi firma już współpracuje od dawna. Wielu z nich dostało zaproszenia i podczas targów była okazja, by się zobaczyć i porozmawiać. Udział w targach Fensterbau Frontale 2016 firma uznaje za bardzo udany,  w przyszłości z pewnością  skorzysta z kolejnej możliwości pokazania własnych produktów dla tak szerokiego grona odbiorców.

Artykuł promocyjny

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

SOLO PPHU

37-464 37-464 Brandwica
ul. Orzeszkowej 28
tel.: 15 842 02 52
tel.: 15 842 76 56
Fax: 15 642 65 01
e-mail: info@grupasolo.pl
http://www.oknasolo.pl
http://www.okna.grupasolo.pl/
http://www.facebook.com/ProducentOkienPCV