| Wyświetleń:550

MAR-PLAST: produkcja i współpraca z dealerami łatwiejsza z WH OKNA v5

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

MAR-PLAST

fot. MAR-PLAST |

MarPlast, właściciel marki okien Willingen, do kompleksowego zarządzania produkcją i sprzedażą stolarki otworowej używa oprogramowania WH OKNA, w najnowszej, piątej wersji. A dlaczego? Na to pytanie odpowie Dawid Owczarek, Specjalista d/s Informatyki w MarPlast.

Oprogramowanie WH OKNA w wersji piątej posiada wiele innowacyjnych rozwiązań. Nacisk położono na ergonomię i wygodę pracy użytkowników, zarządzanie dokumentami oraz sporządzanie ofert i zleceń produkcyjnych. Dzięki szerokiej gamie opcji i zastosowań programu WH OKNA v5  możemy sprawnie współpracować z naszymi dealerami. Spójność baz danych zapewnia wygodę przekształcania ofert dealerów w zlecenia produkcyjne po uprzednim sprawdzeniu ich pod względem technologicznym.

Częsta aktualizacja bazy danych zapewnia spójność wyceny u dealera z działem handlowym naszej firmy. Instalacja i aktualizacja programu/bazy przebiega zdalnie z naszej firmy. Dealer nie potrzebuje żadnej zaawansowanej wiedzy informatycznej – wystarczy telefon do naszego specjalisty, umówienie się na konkretna godzinę i nawiązanie połączenia. Resztę zrobimy my. Tak samo wygląda to w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Podstawowe funkcje programu WH OKNA v5:

» Projektowanie – umożliwia konstruowanie wszystkich typów okien i drzwi;

» Kalkulacja – daje dużą dowolność w sposobie wyceny w zależności od potrzeb producenta. Na podstawie realnych kosztów zużycia materiału umożliwia zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane kalkulacje cen;

» Cenniki – umożliwia tworzenie cenników rastrowych dla handlowców zgodnie z wybranym sposobem wyceny;

» Komunikacja – pozwala na komunikację elektroniczną z dostawcami komponentów produkcyjnych (okucie, szyba, profil);

» Kompatybilność – pozwala na komunikację i wymianę danych z programami finansowo-księgowymi do zarządzania całym przedsiębiorstwem;

» Wersja Dealer – posiada w pełni działającą wersję dealerską łącznie z komunikacją elektroniczną producent-dealer;

» Optymalizacja – gwarantuje pełną optymalizację cięcia profili oraz wzmocnień (łącznie z drukiem etykiet);

» Sterowanie – jest przystosowany do sterowania maszynami do produkcji okien;

» Sieć – WH OKNA jest programem sieciowym, pracującym w oparciu o serwer MS SQL.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu okna