Alurom – producent ślusarki aluminiowej z Lęborka

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Alurom z Lęborka jest producentem ślusarki aluminiowej. O działalności firmy rozmawialiśmy z jej właścicielką, Panią Izabelą Babij.

Jak powstał pomysł na firmę? 

Przez siedem lat prowadziłam firmę mojego ojca, która zajmowała się produkcją aluminium oraz PVC, ale w końcu przyszedł czas, aby zacząć pracę na własny rachunek. Choć to była trudna decyzja, podjęłam ryzyko i zaczęłam własną produkcję około trzy lata temu. Rozpoczynając własną działalność, zawsze istnieje mnóstwo obaw oraz strach, czy się powiedzie, ale trzeba mieć również świadomość, że bez ryzyka nie ma sukcesu.

Trudno było podjąć decyzję o samodzielnym prowadzeniu firmy?

Wiara we własne siły, wielka chęć kontynuowania dzieła ojca oraz załoga, która pracowała przez wiele lat z moim tatą, pomogły mi w podjęciu decyzji, aby zacząć własną działalność. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że bez zaufania naszych partnerów handlowych oraz dostawców na pewno by się nam nie udało. Korzystając z okazji, pragnę podziękować wszystkim za zaufanie. Reklama

Nasza firma obsługuje głównie rynek budowlany w zakresie ścian słupowo-ryglowych, drzwi automatycznych, okien, okien obrotowych, witryn, ścian wewnętrznych, ogrodów zimowych oraz ślusarki ognioodpornej o klasie odporności ogniowej EI 15, EI 30, EI 60.

Z jakich dostawców Państwo korzystają?

Głównym i jedynym dostawcą systemu aluminiowego od wielu lat jest Aluprof. Dostawcą automatyki są Record i Geze, okuć – Abisco i Eco Schule, szyb – Glass-Team, AGC oraz WIM GLASS.

Nasze produkty wyposażone są tylko w akcesoria renomowanych firm, tak aby nasz gotowy wyrób sam potrafił się obronić przed wymaganiami klientów.

Do kogo skierowana jest oferta?

Firma swoją ofertę głownie kieruje do generalnych wykonawców przemysłu budowlanego, choć klientów indywidualnych obsługujemy na tym samym poziomie, co naszych stałych partnerów. 

Jak oceniają Państwo ten rok?

Rok 2012 nie należy do łatwego, wymaga dużo większego zaangażowania i jeszcze większej staranności o pozyskiwanie kontraktów. Trzeba jednak przyznać, że w bieżącym roku wzrosła nam sprzedaż o około 12% w stosunku do roku ubiegłego. 

Dziękujemy za rozmowę.

#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!SliM – nowość MS więcej niż OKNA

SliM – nowość MS więcej niż OKNA

Ich znacznie węższe profile jeszcze bardziej...

Jeśli nie biały, to jaki? Na to pytanie odpowiada Izabela Tryba

Jeśli nie biały, to jaki? Na to pytanie odpowiada Izabela Tryba

Czasy, kiedy wybierać trzeba było między białą i…...

HENSFORT coraz mocniejszy na Słowacji

HENSFORT coraz mocniejszy na Słowacji

Salon dystrybutorski w Bardejowie jest trzecim punktem...

Jak dopasować moskitierę do okna  na poddaszu?

Jak dopasować moskitierę do okna na poddaszu?

Owady w domu latem to prawdziwa zmora wielu osób –...

Rośnie sprzedaż stolarki aluminiowej w HENSFORT

Rośnie sprzedaż stolarki aluminiowej w HENSFORT

Wyniki sprzedaży producentów stolarki otworowej...» Więcej na subportalu okna