| Wyświetleń:1649

Piąte urodziny HeKaPlast

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

HeKaPlast

fot. HeKaPlast |

HeKaPlast, producent okien i drzwi z wielkopolski, w tym roku obchodzi swoje piąte urodziny.

My dopiero pracujemy nad swoją pozycją na polskim rynku, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia zakładów niemieckich – tak cztery lata temu wypowiadał się Marek Sprengel. Jak to wygląda z perspektywy pięcioletniej działalności? Opowiada Piotr Mrówczyński, dyrektor ds. sprzedaży.

HeKaPlast Polska będzie w tym roku obchodzić swoje piąte urodziny. Od 2006 roku okna i drzwi są obecne na rynku europejskich i coraz częściej również w Polsce.  Co udało się jeszcze zrobić w ciągu tego okresu?

Wspólnie z zakładami w Niemczech oraz firmą UniTec Polska, także z Leszna, stworzyliśmy w minionym roku strukturę producencko-handlową Amazing Windows Group, w której firma odgrywa rolę lidera.  Wszystkie zakłady produkcyjne, wchodzące w skład grupy, ściśle współpracują z Schüco International KG i oferują pełną paletę wyrobów w tych systemach. Naczelną zasadą, panującą w grupie, jest rygorystyczne przestrzeganie zaleceń systemodawcy  Schüco oraz jakość, solidność, dokładność wykonania i dbanie o zadowolenie klienta.  Do tej pory klientami firmy byli przede wszystkim klienci zagraniczni z prawie całej Europy, potrafiący docenić walory ekskluzywnej stolarki z Heki.

W ostatnim czasie rynek Polski znacznie się zmienił,  liczy się innowacyjność produktów, ich jakość oraz fachowość obsługi, a nie tylko niska cena. Co firma robi w kierunku poprawy jakości?

Pod koniec ubiegłego roku w Lesznie została uruchomiona kolejna linia do produkcji stolarki PVC, a wraz z nią pojawiły się nowe moce produkcyjne, które tym razem mają zostać przeznaczone na rynek Polski. HeKaPlast od tego roku na nowo zdobywa serca Polskich klientów. Tylko w marcu firma wzięła udział w dwóch imprezach wystawienniczych: TARBUD we Wrocławiu oraz DOM i OGRÓD w Lesznie. Pokazaliśmy na nich linię swoich najnowszych produktów. Zaprezentowaliśmy nową, termoizolacyjną wkładkę obniżającą współczynnik przenikalności cieplnej całego okna, aż o 0,2 W/m²K. Ta specjalna wkładka umieszczona między skrzydłem a pakietem szybowym zapobiega powstawaniu mostka termicznego, co znacznie polepsza parametry termoizolacyjne okna – nawet przy zastosowaniu standardowej szyby o współczynniku Ug=1,1.

Zaprezentowano również całkiem nowy, rewolucyjny produkt: okno oparte na najnowszej technologii Schuco,  HeKa-Thermo 6 Cava (SI82), dostępne w Polsce na razie wyłącznie w sieci Amazing Windows-HeKaPlast. Jego kształt jest idealną harmonią między elegancją, klasyką a nowoczesnością. Okno to jest odpowiedzią na wymagania klientów, którzy cenili piękno okien HeKa-Top Cava (z serii CT70) oraz parametry termoizolacyjne serii SI82. Teraz połączenie futurystycznego designu strony zewnętrznej oraz pięknej, smukłej linii wewnątrz możliwe jest nawet przy zastosowaniu szerokich pakietów szybowych. Okno już w wersji podstawowej oferowane jest z pakietem szybowym o współczynniku Ug=0,5 z ciepłą ramką w 5 kolorach. Posiada system 3 uszczelek, które dają gwarancję doskonałej szczelności oraz dodatkowo wytłumiają hałasy z zewnątrz. Tak jak każde okno z HeKi, standardowo wyposażone jest w okucie Winkhaus activpilot z 3 zaczepami antywyważeniowymi, blokadę błędnej obsługi oraz 5 stopniowy uchył i oryginalne klamki Schüco.

z materiałów HeKaPlastReklama
#

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY