KRISPOL rewolucjonizuje system zamawiania okien aluminiowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

KRISPOL rewolucjonizuje system zamawiania okien aluminiowych

fot. KRISPOL

KRISPOL rewolucjonizuje system zamawiania okien aluminiowych


KRISPOL połączył siły z jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie, firmą ALUPROF. Dla klienta indywidualnego oznacza to możliwość miksowania rozwiązań PVC i aluminium bez ograniczeń na jednej budowie, przy zachowaniu spójności kolorystycznej. Partnerów biznesowych ucieszy ponadto fakt, że ofertowanie i zamawianie zostało znacznie uproszczone.


Okna aluminiowe, które kiedyś kojarzyły się jednoznacznie z inwestycjami biznesowymi, szturmem wkroczyły do oferty skierowanej do indywidualnych inwestorów. Wszystko za sprawą trendów, które wykorzystują ogromne przeszklenia, wymagające indywidualnych i aluminiowych rozwiązań. W odpowiedzi na oczekiwania architektów i budujących, KRISPOL zrewolucjonizował podejście do ofertowania okien. 

Zaproponowaliśmy naszym klientom innowację – już nie muszą wybierać między jednym a drugim rozwiązaniem, ale pozwalamy im na pełną swobodę w realizacji wymarzonego projektu. Często zdarza się, że klient do klasycznych okien chce wykorzystać systemy PVC, a tylko duże tafle szkła umieścić na systemie aluminiowym – teraz, przy zachowaniu spójnej kolorystyki, realizujemy takie projekty. To również udogodnienie dla architektów, którzy w sieci salonów KRISHOME mogą swobodnie dobierać kolorystykę, parametry, a teraz również system – bez żadnych ograniczeń – powiedział Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL. 


Wprowadzenie do oferty HOME okien FEN 86 A to również biznesowa kooperacja KRISPOL z gigantem branży, firmą ALUPROF. 

Chcieliśmy być pewni, że proponowane przez nas rozwiązania będą spełniały oczekiwania inwestorów. Zdecydowaliśmy się na ALUPROF, który jest stabilnym partnerem. Za tą firmą przemawia 60-letnie doświadczenie, liczba 1300 zadowolonych klientów dystrybuujących rozwiązania w swoich przedsiębiorstwach, a także skala – zatrudnianie 2200 osób również świadczy o stabilnej pozycji na rynku – dodaje Radosław Gibki. 


Współpracę skomentowała również Bożena Ryszka, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations ALUPROF: Firma Krispol to nasz partner biznesowy należący również do grupy klientów objętych programem Partner Aluprof, który wyróżnia dostawców stolarki aluminiowej dla klienta indywidualnego. Wyspecjalizowana sieć salonów KRISHOME proponuje inwestorom zarówno stolarkę PVC, jak i produkty z aluminium, które zyskują na popularności. Z naszych wnikliwych obserwacji rynku i badania trendów wynika, że popyt na stolarkę aluminiową w domach jednorodzinnych będzie dynamicznie wzrastał i wpływ na to ma wiele czynników: trwałość, odporność na czynniki atmosferyczne, energooszczędność, rozmiary okien. 


Wielkie przeszklenia i wąskie profile to dzisiaj trend. Wiemy, że dla naszych klientów jedną z przeszkód w sprawnym przebiegu procesu zakupowego była wycena stolarki z aluminium, inicjatywa KRISPOL usprawniająca ten proces niezwykle nas cieszy. Od teraz klient otrzyma w tym samym czasie zarówno ofertę na stolarkę PVC, jak i aluminiową. Mamy nadzieję, że pozytywnie wpłynie to na wzrost udziału w sprzedaży produktów aluminiowych.


KRISPOL przygotował potężne zaplecze dla swojej sieci salonów KRISHOME i partnerów dystrybuujących stolarkę tej marki. Od teraz ofertowanie okien aluminiowych dla domu, będzie przebiegało analogicznie do zamawiania rozwiązań PVC i odbywało się w programie CANTOR, dobrze znanym przez kontrahentów. 

#stolarka_aluminiowa, #okna_aluminiowe, #drzwi_aluminiowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

KRISPOL Sp. z o.o.

62-300 Września
Psary Małe, ul. Budowlana 1
tel.: 061 662 41 00
Fax: 061 436 76 48
e-mail: biuro@krispol.pl
http://www.krispol.pl
http://www.facebook.com/KRISPOLpl/Vetrex wprowadził na rynek nowy produkt i odświeżył identyfikację wizualną

Vetrex wprowadził na rynek nowy produkt i odświeżył identyfikację wizualną

Vetrex – jeden z kluczowych producentów okien i drzwi...

Okna inspirowane drewnem

Okna inspirowane drewnem

Chcąc zaproponować odbiorcom najwyższej klasy okna,...

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR – salon sprzedaży stolarki z Gliwic

PAT-MAR to salon sprzedaży przez małżeństwo państwa...

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Rodzaje i zalety okien do płaskich dachów VELUX

Okna do płaskiego dachu pozwalają doświetlić...

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Nowe okno Lum’UP marki Vetrex w ofercie FIX

Dzięki wąskiemu profilowi okno ma większe...» Więcej na subportalu okna