Trzy nagrody za design i innowacje – profil Elegante

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Doskonałe parametry i wyjątkowy design w jednym. Najsmuklejszy profil PVC na rynku o przyldze 9 mm. Wizualna alternatywa dla okien aluminiowych. Świetna izolacja termiczna oraz akustyczna, a także ekologiczny materiał EPC (EcoPowerCore), uzyskany z recyklingu, zastosowany (opcjonalnie) w ramie i skrzydle – to niektóre z zalet docenionego przez kapituły prestiżowych branżowych konkursów profilu Elegante marki Deceuninck. Od początku roku został on wyróżniony już trzema nagrodami: TopBuilder, StolarkaVip, a także międzynarodowym odznaczeniem Red Dot Award 2019.


Red Dot Award 2019


Nagroda Red Dot Award, przyznawana od 1954 roku, uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych europejskich nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. O jej randze świadczy kilka tysięcy zgłoszeń każdego roku i jury złożone z uznanych ekspertów. Nic więc dziwnego, że często nazywana jest nawet „Oscarem designu”. W 2019 w kategorii „Product Design” nagrodę zdobyła platforma profili okiennych Elegante marki Deceuninck. Elegante doskonale łączy w sobie parametry techniczne i smukły, nowoczesny wygląd. Deceuninck opracował najsmuklejszy profil PVC na rynku (tylko 9 mm przylgi), przez co stał się pionierem w synergii wzornictwa i wysokiej jakości parametrów technicznych. Te starania doceniło 40-osobowe międzynarodowe jury Red Dot Award. 

Do tej pory okna PCV nigdy nie były wybierane ze względu na ich walory projektowe. Chcemy to zmienić dzięki profilowi Elegante. Produkt jest wynikiem zaangażowania inwestycji w innowacje i projektowanie. To międzynarodowe uznanie jest tego doskonałym przykładem – powiedział Francis Van Eeckhout, dyrektor generalny Deceuninck.


TOPBuilder2019


W marcu 2019 roku miesięcznik „Builder” po raz kolejny nagrodził godne rekomendacji rozwiązania budowlane oraz najciekawsze inwestycje, przyznając statuetki TopBuilder2019. Wśród laureatów znalazła się marka Deceuninck, która wykorzystała innowacyjną technologię i design w swoim najnowszym profilu Elegante. Tegoroczne wyniki konkursu potwierdzają intensywny rozwój nowoczesnego budownictwa w Polsce i dają nadzieję na przyszłość branży.

Innowacyjność jest jednym z filarów naszej misji. Naturalnym jest więc, że towarzyszy nam w procesie projektowania i tworzenia nowych rozwiązań. Cieszymy się, że właśnie w kategorii „Innowacja Roku” system profili Elegante otrzymał wyróżnienie TOPBuilder2019 – powiedział Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży Deceunick Polska. – Czujemy dumę i motywację, aby pracować nad kolejnymi usprawnieniami, które będą docenione nie tylko przez kapituły konkursowe, ale przede wszystkim przez naszych klientów.


Stolarka VIP 2019


Na 24 Konwencie Stolarki VIP w dniach 21-22 lutego ogłoszono laureatów IV edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019. Tegoroczna edycja konwentu pod hasłem Europejskie maszyny i komponenty, polska stolarka, światowa jakość zgromadziła czołowych producentów okien, drzwi i fasad, wiodące salony stolarki otworowej, jak również dostawców komponentów. Zwieńczeniem konwentu była uroczystość oficjalnego ogłoszenia wyników IV edycji programu IRBS (Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki) oraz wręczenie okolicznościowych statuetek i certyfikatów poświadczających przyznanie Znaków Jakości. Wśród laureatów znalazła się marka Deceuninck, która wykorzystała innowacyjną technologię i design w swoim najnowszym profilu Elegante.

#systemy_pvc, #profile_pvc, #profile_Elegante

Zainteresowany? Poproś o ofertę!