Druga edycja konkursu Wygrywaj z oknonet.pl na BUDMIE 2019!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jest nam niezmiernie miło zapowiedzieć drugą edycję konkursu "Wygrywaj z oknonet.pl". Ponownie do wygrania kampania reklamowa o wartości 20 000 zł! Wystarczy tylko jedno zdjęcie.


Premierowa edycja konkursu "Wygrywaj z oknonet.pl" (poznaj zwycięzców), zorganizowana przez naszą redakcję w trakcie trwania targów Budma/WinDoor-tech 2017, spotkała się z ciepłym przyjęciem (zdjęcia zobaczyło ponad 100 tysięcy internautów, a udział w zabawie wzięło ponad 70 firm!), dlatego nie pozostało nam nic innego, jak zorganizować jej drugą edycję! 

Dla tych, którzy nie brali udziału w pierwszej edycji oraz dla tych, którzy zdążyli zapomnieć, na czym zabawa ta polegała, przypominamy zasady. W czasie trwania targów Budma/WinDoor-tech 2019 redaktorki i redaktorzy oknonet.pl odwiedzać będą stoiska firm związanych z branżą stolarki otworowej i proponować wykonanie wspólnego zdjęcia. Zdjęcie takie trafia następnie na nasz kanał na facebooku (facebook.com/oknonetpl) z podpisem #wygrywajzoknonet i nazwą firmy, której reprezentant (lub reprezentanci) znajduje się na fotografii. Zdjęcie z najwyższą liczbą polubień wygrywa. 

Zasady są banalnie proste, zadbać należy tylko o to, aby zdjęcie wyróżniło się czymś na tle innych i zachęcało do oddawania na nie głosów/lajków. Czas na głosowanie upływa z dniem 22 lutego, czyli tydzień po zakończeniu targów Budma/WinDoor-tech 2019. 


#wygrywajzoknonet

Zainteresowany? Poproś o ofertę!EKO-OKNA podjęły współpracę z Gealan

EKO-OKNA podjęły współpracę z Gealan

EKO-OKNA, największy polski producent okien PVC,...

Grupa OKNOPLAST zakończyła kolejny cykl spotkań  z partnerami handlowymi

Grupa OKNOPLAST zakończyła kolejny cykl spotkań z partnerami handlowymi

Wraz z marcem zakończył się cykl spotkań, w trakcie...

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

Roto NX to system okuć, który znakomicie wpisuje się w...» Więcej na subportalu okna