MONOLIT Zambrów wprowadza nowy produkt i planuje rozbudowę

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jeden z najprężniej rozwijających się zakładów produkcyjnych z branży okien i drzwi we wschodniej Polsce, firma MONOLIT Zambrów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadza do swojej oferty nowy produkt, którym jest okno o szerokości zabudowy 80 mm ze środkową uszczelką pod handlową nazwą ACTIVE PLUS THERM. 


Bez wątpienia coraz wyższe wymogi dotyczące przenikalności cieplnej będą miały decydujące znaczenie dla klientów, chcących pozyskać produkt, który mimo 80 mm zabudowy spełni wyśrubowane wymogi termiczne, zapewniając przy tym estetykę i komfort użytkowania. 

To już kolejny produkt w gamie systemów okiennych producenta z Zambrowa. Przypomnijmy, że firma MONOLIT od 2017 r. produkuje okna na systemie REHAU Synego MD. Posiada również takie systemy jak ACTIVE 70 mm, ACTIVE PLUS 80 mm oraz EXCLUSIVE Line 86 mm. 

Patrząc na wielkość produkcji i ilość systemów okiennych tego stosunkowo młodego producenta, bez wątpienia można stwierdzić, że jest to znaczący gracz na rodzimym rynku okien. Nadmieńmy jedynie, że Fabryka Okien Monolit z Zambrowa dysponuje na dziś zapleczem produkcyjnym o powierzchni 10 000 mkw., a już w przyszłym roku planowana jest budowa kolejnej hali produkcyjnej o powierzchni około 5 000 mkw – a to wszystko w zaledwie 4 lata działalności produkcyjnej. Nie jeden producent zapewne pozazdrościłby tak silnego wzrostu, mimo konkurencji, działającej niekiedy od ćwierć wieku lub dłużej.  

#systemy_pvc, #okna_pvc, #monolit

Zainteresowany? Poproś o ofertę!EKO-OKNA podjęły współpracę z Gealan

EKO-OKNA podjęły współpracę z Gealan

EKO-OKNA, największy polski producent okien PVC,...

Grupa OKNOPLAST zakończyła kolejny cykl spotkań  z partnerami handlowymi

Grupa OKNOPLAST zakończyła kolejny cykl spotkań z partnerami handlowymi

Wraz z marcem zakończył się cykl spotkań, w trakcie...

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

Nowe okucia Roto NX w oknach PETECKI

Roto NX to system okuć, który znakomicie wpisuje się w...» Więcej na subportalu okna