MONOLIT Zambrów wprowadza nowy produkt i planuje rozbudowę

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Jeden z najprężniej rozwijających się zakładów produkcyjnych z branży okien i drzwi we wschodniej Polsce, firma MONOLIT Zambrów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wprowadza do swojej oferty nowy produkt, którym jest okno o szerokości zabudowy 80 mm ze środkową uszczelką pod handlową nazwą ACTIVE PLUS THERM. 


Bez wątpienia coraz wyższe wymogi dotyczące przenikalności cieplnej będą miały decydujące znaczenie dla klientów, chcących pozyskać produkt, który mimo 80 mm zabudowy spełni wyśrubowane wymogi termiczne, zapewniając przy tym estetykę i komfort użytkowania. 

To już kolejny produkt w gamie systemów okiennych producenta z Zambrowa. Przypomnijmy, że firma MONOLIT od 2017 r. produkuje okna na systemie REHAU Synego MD. Posiada również takie systemy jak ACTIVE 70 mm, ACTIVE PLUS 80 mm oraz EXCLUSIVE Line 86 mm. 

Patrząc na wielkość produkcji i ilość systemów okiennych tego stosunkowo młodego producenta, bez wątpienia można stwierdzić, że jest to znaczący gracz na rodzimym rynku okien. Nadmieńmy jedynie, że Fabryka Okien Monolit z Zambrowa dysponuje na dziś zapleczem produkcyjnym o powierzchni 10 000 mkw., a już w przyszłym roku planowana jest budowa kolejnej hali produkcyjnej o powierzchni około 5 000 mkw – a to wszystko w zaledwie 4 lata działalności produkcyjnej. Nie jeden producent zapewne pozazdrościłby tak silnego wzrostu, mimo konkurencji, działającej niekiedy od ćwierć wieku lub dłużej.  

#systemy_pvc, #okna_pvc, #monolit

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Okna dopasowane do domu

Okna dopasowane do domu

Wybierając okna powinniśmy dobrać je do konkretnego...

Okna bezramowe i panoramiczne

Okna bezramowe i panoramiczne

Niezależnie od tego, jak szerokie są nasze okna, zawsze...

Zakończenie budowy nowej fabryki SŁOWIŃSCY coraz bliżej

Zakończenie budowy nowej fabryki SŁOWIŃSCY coraz bliżej

Producent stolarki okiennej i drzwiowej ze Słupcy, firma...

BEFARD TB – pierwsze, w całości polskie mini-żurawie gąsienicowe

BEFARD TB – pierwsze, w całości polskie mini-żurawie gąsienicowe

Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD w 2018 roku wprowadziła...

Widok z okien FAKRO na dwustuletni park

Widok z okien FAKRO na dwustuletni park

Dzięki zastosowaniu okien dachowych FAKRO goście...» Więcej na subportalu okna