Producent ze Śląska wdraża do produkcji nowy system

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Eko-Okna stale się rozwijają i wprowadzają nowe technologie do swojej produkcji. Wraz z wdrożeniem technologi wklejania szyby w okna, producent wprowadził do oferty nowy produkt na bazie systemu Energeto 8000.


Czym głównie charakteryzuje się system Energeto 8000? To przede wszystkim wysokie parametry termiczne dzięki zastosowaniu technologii Ultradur High Speed, która pozwala na usunięcie wzmocnienia stalowego z ramy. Stal została zastąpiona tworzywem sztucznym. To sprawiło, że okna, poza uzyskaniem wysokich parametrów termoizolacyjnych, stały się również bardziej stabilne.

Aby dodatkowo podnieść parametry termiczne, producent już w standardzie wyposaża okna w ciepłą ramkę dystansową Swisspacer Ultimate. Co dzięki temu zyskuje klient? Większą oszczędność energii cieplnej przy zachowaniu wyjątkowej estetyki. Zastosowanie ciepłej ramki Swisspacer Ultimate pozwala również ograniczenie efektu skraplania się pary wodnej na wewnętrznej powierzchni szyby.

Energeto 8000 to system okienny 3-uszczelkowy, wykonywany przy pomocy technologii „bonding inside”. Znaczy to tyle, że szyby wklejane są w okna. Rozwiązanie to sprawia, że szyba staje się elementem konstrukcyjnym okna. Klej nakładany jest na całym obwodzie szyby, dzięki czemu jest ona trwale połączona ze skrzydłem i podparta na całej swojej płaszczyźnie. Technologia ta pozwala nieco bardziej niż standardowo zagłębić szybę w profilu skrzydła, dzięki czemu można pozbyć się mostka termicznego powstającego na styku profilu i szyby. Takie rozwiązanie poprawia statykę całej konstrukcji, a gabaryty finalnego okna mogą się zwiększać bez obawy o utratę gwarancji – tłumaczy Michał Maciejewski, dyrektor handlowy firmy Eko-Okna. 


Energeto 8000 to również wyjątkowa estetyka. Okna w tym systemie w standardzie wykonywane są w technologii V-Perfect, czyli tzw. niewidocznego zgrzewu. Dzięki temu naroża okienne zyskują niezwykle estetyczny wygląd. Miejsce łączenia profili staje się praktycznie niewidoczne. W oknie Energeto 8000 klient ma do wyboru niewidoczne zawiasy o zwiększonej nośności oraz zwiększoną ilość miejsc bezpiecznych. 

Wszystkie te modyfikacje sprawiły, że nowy produkt zyskał nie tylko na estetyce, ale również znacząco poprawiły się parametry techniczne konstrukcji. Klient, poszukujący produktu z najwyższej półki, otrzymuje w konkurencyjnej cenie coś wyjątkowego, bez porównania u innych – uzupełnia Michał Maciejewski


#wklejanie_szyb, #energeto_8000, #okna_pvc, #okna_energooszczedne, #produkcja_stolarki, #eko_okna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
http://www.ekookna.pl
http://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/DOVISTA uruchomia drugą linię malowania proszkowego

DOVISTA uruchomia drugą linię malowania proszkowego

W poniedziałek, 20 maja br. w Wiosce Okiennej, odbyło...

Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Okna HENSFORT w ofercie firmy KOZIOŁ

Sprzedawca stolarki otworowej, firma KOZIOŁ, z...

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Ponad 5 mln Polaków to pracownicy biurowi – czy pracują w zdrowych warunkach?

Każdego roku pracownicy biurowi spędzają 30% lub...

Rejs po Mazurach z SOLO

Rejs po Mazurach z SOLO

Grupa Solo po raz kolejny zorganizowała konkurs dla...

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

System TROCAL 70 – nowa propozycja od KNS

TROCAL 70 to smukłe profile w klasycznej, ponadczasowej...» Więcej na subportalu okna