Ruszyła sprzedaż okien z kodem MojeOKNA

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dzięki technologii MojeOKNA, w ciągu kilku sekund klient może sprawdzić m.in. pełen schemat okna, zamówić serwis lub pobrać Deklaracje Właściwości Użytkowych. Innowacyjny system informacji o oknie wprowadził Framex, zachodniopomorski producent okien i drzwi. 


Skanujesz kod, wiesz i możesz więcej...


To innowacyjne rozwiązanie, którego funkcjonalność ewoluuje do potrzeb użytkowników okien. W fabryce Framex każde nowe okno otrzymuje unikalny kod, który po zeskanowaniu automatycznie prowadzi do niezbędnych informacji o zakupionym produkcie. 

Za pomocą smartphona, w okamgnieniu można sprawdzić dokładne parametry zakupionego okna, tj. rozmiar, typ ramki, szklenie, rodzaj okucia czy kolor. To rozwiązanie oznacza koniec z poszukiwaniem dokumentów zakupu czy wymierzaniem okna, kiedy np. chcemy idealnie dopasować rolety lub po kilku latach wymienić je na nowe.  

Co jeszcze oferują MojeOKNA? 


System jest bogaty również w takie informacje jak: data gwarancji, numer umowy, identyfikator okna. MojeOKNA to oszczędność czasu klientów. Po zeskanowaniu kodu wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić autoryzowany serwis Framex do konserwacji okna lub zamówić dodatkowe akcesoria, np. moskitierę. Framex sukcesywnie będzie dostosowywał MojeOKNA do rosnących potrzeb użytkowników. Wkrótce system będzie rozbudowywany o dobre praktyki pielęgnacji i użytkowania okna.

Eksperci o systemie MojeOKNA


Takie rozwiązanie było bardzo potrzebne. Uważam je za bardzo ciekawe i nowatorskie. Należy pracować nad rozszerzeniem funkcjonalności okien, które w przyszłości nie będą wyłącznie chroniły nas przed zimnem i wpuszczały światło, ale staną się w pełni kompatybilne z inteligentnym domem. Informatyzacja dokumentów to nieunikniony krok w rozwoju technologii komunikacji, natomiast dostęp do usług, takich jak MojeOkna, to po prostu wygoda! – mówi Maciej Matella, Dyrektor ds. Rozwoju Winkhaus Polska Beteilingus. 


Jak to działa?


Do uruchomienia kodu MojeOKNA potrzebny jest smartphone z dowolną aplikacją do skanowania QRCode’u oraz dostęp do Internetu. Z MojeOKNA można także skorzystać przez komputer lub tablet wchodząc na stronę www.mojeokna.pl. Wprowadzając unikalny kod z naklejki, znajdującej się na skrzydle okna Framex, otrzymamy dostęp do danych o swoim oknie.  

#produkcja_stolarki, #okna_pvc, #MojeOKNA, #framex

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Pracownicy FAKRO zostali Ambasadorami!

Pracownicy FAKRO zostali Ambasadorami!

Rozstrzygnięto II edycję programu „Ambasador marki...

OKNOPLAST wspiera chorych na mukowiscydozę

OKNOPLAST wspiera chorych na mukowiscydozę

W sobotę 9 lutego w Jarosławiu odbył się trzeci...

W jakich miejscach chcemy pracować? Trendy na 2019 rok

W jakich miejscach chcemy pracować? Trendy na 2019 rok

Biuro, które spełnia nasze potrzeby, sprawia, że...

Architekt Robert Konieczny ambasadorem FAKRO

Architekt Robert Konieczny ambasadorem FAKRO

„ŚWIATŁO, BRYŁA, SZTUKA – kompleksowa oferta...» Więcej na subportalu okna