Grupa OKNOPLAST partnerem konkursu dla studentów European BEST Engineering

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

OKNOPLAST partnerem konkursu dla studentów European BEST Engineering

fot. OKNOPLAST

OKNOPLAST partnerem konkursu dla studentów European BEST Engineering


Konkurs European BEST Engineering docenia studentów uczelni technicznych, którzy odznaczają się wszechstronną wiedzą inżynierską, kreatywnością i innowacyjnym myśleniem. Grupa OKNOPLAST, jeden z największych producentów okien PVC w Europie, została partnerem tego projektu.


European BEST Engineering Competition to międzynarodowe wydarzenie odbywające się w 6 miastach w Polsce i ponad 30 krajach w całej Europie. To konkurs skierowany do studentów uczelni technicznych, w którym liczy się wiedza inżynierska, kreatywność i innowacyjne myślenie. Celem inicjatywy jest docenienie studentów, którzy chcą rozwijać umiejętności przekładania myśli technicznej na praktykę. Przed studentami stawiane są realne wyzwania inżynierskie, a uczestnicy mają okazję nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale także wygrać konkretne nagrody. Partnerem tegorocznej edycji konkursu została Grupa OKNOPLAST, która od lat wspiera innowacyjność. 

W ramach naszych struktur posiadamy własny dział R&D składający się z wybitnych inżynierów oraz specjalistów, którzy na co dzień pracują nad innowacyjnymi produktami firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w ich pracy są kreatywność, pomysłowość oraz otwarty umysł. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie studentów, którzy są na początku swojej kariery. – mówi Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST. – Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenia i umiejętności z pewnością będą procentowały w ich przyszłym życiu zawodowym. 


Grupa OKNOPLAST stawia na innowacyjność


Jednym z głównych celów działalności Grupy OKNOPLAST jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami, ale także designem. W zeszłym roku firma wprowadziła do sprzedaży technologie umożliwiające sterowanie drzwiami, oknami i roletami za pomocą głosu, aplikacji na urządzeniu mobilnym, pilota lub włączników ściennych. Ostatnio posunęła się jeszcze dalej, oferując swoim klientom Inteligentne Okno mogące zastąpić tablet czy laptop. 

To dzięki naszym innowacyjnym i kreatywnym pracownikom jesteśmy w stanie tworzyć konkurencyjne produkty. Ich doświadczenie oraz nieszablonowe podejście pozwala firmie ciągle się rozwijać. Bez nich nigdy nie osiągnęlibyśmy tak dobrych wyników – komentuje Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju w Grupie OKNOPLAST. – Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć konkurs EBEC Challenge. Dla nas jest to także możliwość przyjrzenia się młodym talentom, które w najbliższym czasie wkroczą na rynek pracy. 


Ogólnopolski finał konkursu w Krakowie odbędzie się w dniach 21-23 maja 2018 r. Wstęp na finał konkursu jest otwarty i darmowy.

#konkurs_okienny, #produkcja_stolarki, #oknoplast

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Okno Edge = większa powierzchnia szyb i proste kształty

Okno Edge = większa powierzchnia szyb i proste kształty

Więcej naturalnego światła i lepsze samopoczucie...

Stolarka okienna – trendy 2019

Stolarka okienna – trendy 2019

Trendy w designie stolarki otworowej na rok 2019...

HENSFORT na Forum Agenti 2018 w Mediolanie

HENSFORT na Forum Agenti 2018 w Mediolanie

W Mediolanie odbędzie się kolejna edycja Forum Agenti...

Okna dopasowane do domu

Okna dopasowane do domu

Wybierając okna powinniśmy dobrać je do konkretnego...

Okna bezramowe i panoramiczne

Okna bezramowe i panoramiczne

Niezależnie od tego, jak szerokie są nasze okna, zawsze...» Więcej na subportalu okna