SOLO – Nowe logo – Nowa jakość

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Aby ukazać nowoczesność i szybki rozwój, firma SOLO postanowiła odświeżyć swój wizerunek poprzez stworzenie zupełnie nowej identyfikacji wizualnej.


To już 20 lat naszej obecności na rynku. Nadszedł czas na zmiany! Z dumą prezentujemy Wam nasze nowe logo!

Grupa Solo to jedna marka, która łączy odmienne możliwości każdego z oddziałów i partnerów handlowych. Łączy siłę różnorodności oferowanych produktów z zachowaniem najwyższej jakości oraz kompleksowości oferty. Każdy z naszych oddziałów i partnerów handlowych to jednak indywidualna jednostka, która działając pod skrzydłami Grupy Solo, dostarcza klientom kompleksową obsługę o wysokim standardzie. Właśnie dlatego naszym nowym logo została kula podzielona na bryty. Kształt kuli jest nieprzypadkowy, odzwierciedla bowiem nasz pełny i komplementarny asortyment oraz podkreśla kompleksowość obsługi klienta. Jej poszczególne elementy to nasze indywidualne jednostki, które razem tworzą spójną całość – kulę – kształt doskonały. 

Duże zróżnicowanie i podział rynku skłoniły nas do stworzenia miejsca, gdzie można kompleksowo wyposażyć swój dom, zarówno w odpowiednią stolarkę okienną i drzwiową, jak i komponenty do montażu oraz wszystkie niezbędne akcesoria. W naszej ofercie każdy klient, bez względu na preferencje czy możliwości finansowe, znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty znajdą zastosowanie zarówno w tradycyjnym domu, jak i nowoczesnej inwestycji.


Artykuł promocyjny
#

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

SOLO PPHU

37-464 37-464 Brandwica
ul. Orzeszkowej 28
tel.: 15 842 02 52
tel.: 15 842 76 56
Fax: 15 642 65 01
e-mail: info@grupasolo.pl
http://www.oknasolo.pl
http://www.okna.grupasolo.pl/
http://www.facebook.com/ProducentOkienPCV