GoldEnergy – nowa linia okien z niewidocznymi zgrzewami od fabryki VIDOK

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Linia okien GoldEnergy

fot. VIDOK

Linia okien GoldEnergy


Zgrzewy bezszwowe w oknach GoldEnergy

fot. VIDOK

Zgrzewy bezszwowe w oknach GoldEnergy

Termo-profil

fot. VIDOK

Termo-profil

GoldEnergy to starannie zaprojektowana linia okien dedykowana dla świadomego inwestora z rozważnym podejściem do energooszczędności. Opiera się na profilach o wielokomorowej geometrii (7 komór w profilu ramy) o głębokość zabudowy 82 mm, zapewniając wysoką efektywność energetyczną (po standard budynku pasywnego włącznie). 


Istotną cechą wyróżniającą nową linię okien GoldEnergy są niewidoczne zgrzewy
. Ich powierzchnia jest płaska, niemal niewyczuwalna pod dłonią. Połączenie jest wyjątkowo trwałe i bezpieczne – jak w zamku błyskawicznym. Zastosowany pakiet trzyszybowy z ciepłą ramką TGI wyraźnie poprawia parametr cieplny stolarki i zapobiega kondensacji pary wodnej na krawędziach szyb. Zastosowanie trzech uszczelek chroni przed hałasem, zimnem i wilgocią. Wysoka jakość materiału, z którego wykonane są uszczelki, zapewniają długą żywotność.

Od lat inżynierowie VIDOK w centrum badawczo-rozwojowym rzetelnie zamieniają idee w rzeczywistość. Uważnie wsłuchują się w potrzeby rynku i wyprzedzają trendy. Tak powstała nowa, wyjątkowa linia okien i drzwi GoldEnergy. To unikatowe połączenie zaawansowanej technologii i perfekcji wykonania. Linia dla tych, którzy wymagają więcej – mówią przedstawiciele VIDOK.

                                  
Linia GoldEnergy dodatkowo może być wyposażona w innowacyjny Termo-profil, o wyjątkowych właściwościach cieplnych (współczynnik 0,9 W/m²K). Profil ten zapewnia uszczelnienie strefy podparapetowej w klasie 4 szczelności, wypełnienie z pianki PUR oraz specjalnie wyprofilowana uszczelka zapobiegają tworzeniu się mostków termicznych na styku z ramą. Termo-profil zapewnia ciągłość warstwy izolacyjnej, jest wytrzymały na nacisk (zapewnia odpowiednie podparcie okna w murze). Dzięki możliwość piętrowania pozwala na wykonanie szczelnego i ciągłego poszerzenia, np. w przypadku drzwi balkonowych.

Linia Okien GoldEnergy dostępna jest w bogatej palecie kolorystycznej. Najnowszą propozycją jest ultramatowe antracytowe wykończenie SPECTRAL. Powłoka została przetestowana w warunkach laboratoryjnych, wykazując niezwykłą wytrzymałość na warunki atmosferyczne (promieniowanie UV, temperaturę, opady oraz wilgoć). Jest odporna na ścieranie, zarysowania i zabrudzenia (efekt ANTI-GRAFFITI), dodatkowo jest łatwa w pielęgnacji.

#okna_pvc, #stolarka_okienna

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Rodzinny piknik Grupy OKNOPLAST

Rodzinny piknik Grupy OKNOPLAST

Wyjątkowa atmosfera i moc atrakcji podczas „Rodzinnego...

Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

Nowy standard w zakresie efektywności cieplnej w EKO-OKNACH

EKO-OKNA zmieniają standard wykonania szyb z ciepłą...

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

FUMARO z Gdańska wprowadza na polski rynek nowy...

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

Na wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w...» Więcej na subportalu okna