Grupa Oknoplast pobiegnie w Kraków Business Run

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

rupa Oknoplast przekazuje na rzecz fundacji Poland Business Run 10 złotych od każdego sprzedanego okna czy drzwi zewnętrznych.

fot. OKNOPLAST

rupa Oknoplast przekazuje na rzecz fundacji Poland Business Run 10 złotych od każdego sprzedanego okna czy drzwi zewnętrznych.


Tegoroczny charytatywny bieg biznesowy Kraków Business Run, który odbędzie się już 3 września br., pomoże stanąć na nogi osiemnastu osobom. Sponsorem inicjatywy została Grupa Oknoplast, czołowy producent okien PVC w Europie. Z ramienia firmy w biegu wystartują trzy drużyny.

„Pobiegniesz, pomożesz” – tak brzmi hasło tegorocznego charytatywnego biegu biznesowego. Kraków Business Run jest częścią ogólnopolskiej imprezy biegowej Poland Business Run, która na cele charytatywne w całej Polsce zgromadziła dotąd blisko 2 mln zł i wsparła aż 67 podopiecznych. W tym roku Kraków Business Run pomoże stanąć na nogi osiemnastu osobom. Część środków zebranych podczas biegu zostanie przekazana także na lokalne organizacje charytatywne – fundacje Zawsze Dla Ciebie oraz Unicorn. Wszyscy biegacze Kraków Business Run ruszają już 3 września br. o godz. 10:30 z ulicy Bernardyńskiej w stolicy Małopolski. 

Jesteśmy dumni, że Grupa Oknoplast będzie częścią tak ważnego przedsięwzięcia łączącego dbałość o zdrowy tryb życia z niesieniem pomocy innym. W tym roku z naszej firmy pobiegną aż 3 zespoły. Impreza propaguje także współpracę grupową – w końcu sport to najlepszy sposób na budowanie dobrych relacji wśród pracowników – tłumaczy Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor ds. Marketingu w Grupie Oknoplast. – Ponadto w ramach działań na rzecz Fundacji Poland Business Run zdecydowaliśmy się zaangażować w akcję „Wsparcie po Starcie”. 

» Grupa Oknoplast partnerem akcji „Wsparcie po Starcie”

W okresie od 18 maja do 30 września 2017 Grupa Oknoplast przekazuje na rzecz fundacji Poland Business Run 10 złotych od każdego sprzedanego okna czy drzwi zewnętrznych. Dochody ze sprzedaży produktów oznaczonych logotypem „Wsparcie po Starcie” zostaną przeznaczone na zakup protez dla osób niepełnosprawnych ruchowo, a także opłacenie rehabilitacji i pomocy psychologicznej, które w kompleksowy sposób wspomagają codzienne funkcjonowanie zawodowe i społeczne.

Grupa OKNOPLAST, której siedziba znajduje się w Ochmanowie, nieopodal Krakowa, od lat wspiera ważne inicjatywy społeczne, zarówno te lokalne jak i ogólnopolskie. W marcu 2017 Grupa Oknoplast sponsorowała II międzynarodową konferencję „Ginekologia onkologiczna”, poświęconą wyzwaniom i odkryciom z pogranicza ginekologii oraz onkologii. Wcześniej firma angażowała się także w takie inicjatywy jak „Rak to się leczy„ czy „Movember”.

#akcje_charytatywne, #krakow_business_run, #stolarka_okienna, #oknoplast, #bieg_charytatywny

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

Napęd łańcuchowy KS4 ze świadectwem dopuszczenia CNBOP

FUMARO z Gdańska wprowadza na polski rynek nowy...

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

VELUX odnosi się do oskarżeń FAKRO

Na wczorajszej konferencji prasowej zorganizowanej w...

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Lato – czas włamań. Jak zniechęcić nieproszonych gości?

Wyjeżdżając na wakacje martwimy się nie tylko o...

Racks and Rolls – lekkie konstrukcje stalowe to ich specjalność

Racks and Rolls – lekkie konstrukcje stalowe to ich specjalność

W 2011 roku energiczny właściciel, wieloletni...

DRUTEX na kolejnym turnieju Kuby Błaszczykowskiego

DRUTEX na kolejnym turnieju Kuby Błaszczykowskiego

Letni Kuba Cup 2018 to dwudniowy turniej piłkarski dla...» Więcej na subportalu okna