CAKO notuje udany debiut na rynku stolarki otworowej

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO


Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Realizacja CAKO

fot. CAKO

Realizacja CAKO

Firma „CAKO – Sławomir Szarkowski-producent okien i drzwi PCV i ALU” powstała w styczniu 2016. Obecny właściciel od 22 lat działa w branży, a przez 17 lat pełnił funkcję kierownika produkcji w branżowej firmie. 

Jak tłumaczy Sławomir Szarkowski, właściciel CAKO, którego zaprosiliśmy do rozmowy, pomimo dość mocno nasyconego rynku, firma – dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz świetnej jakości – nie narzeka na brak zamówień.

» CAKO – skąd nazwa firmy?

Nazwa firmy, czyli CAKO, wzięła się od motta, które stało się podstawą naszej działalności, czyli CAłkowity KOmfort dla klienta.

Całkowicie indywidualne podejście do każdego zamówienia – klient wymaga, my realizujemy.

Ambicja w tworzeniu komfortu życia – sami lubimy komfort, więc oferujemy go naszemu klientowi.

Kompleksowość, czyli wsparcie na każdym etapie realizacji – my jesteśmy specjalistami w swojej branży.

Otwartość wobec nowych wyzwań – im bardziej nietypowe zamówienie, tym chętniej je realizujemy.

Czym objawia się indywidualne podejście do klienta, o którym Pan wspomniał?

Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę już na etapie planowania, poprzez wykonanie zlecenia aż do momentu montażu. Nie ograniczamy się jedynie do realizacji zamówienia, ale służymy specjalistyczną pomocą, tak aby klient czuł się komfortowo i był usatysfakcjonowany. I rzeczywiście klienci potwierdzają sami, jak ważne jest doradztwo, nie tylko w zakresie oferty firmy, ale również poza nią.

Co jeszcze zadecydowało o tym, że wejście na rynek okazało się udane?

Na rynku istnieje sporo firm, które są pośrednikami w sprzedaży stolarki drzwiowej i okiennej; CAKO jest jej producentem, więc jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym życzeniom i oczekiwaniom klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Tworzywo PVC traktujemy jak masę plastyczną, z której jesteśmy w stanie wykonać wszystko, co potrzebne, aby dom klienta stał się miejscem przytulnym i jednocześnie ekskluzywnym. Proponujemy także produkty z aluminium, takie jak: okna, drzwi, wszelkiego rodzaju zabudowy, ogrody zimowe, fasady itp.

Po niewiele ponad roku działalności nie chcielibyśmy stwierdzać zwycięstwa. Czas pokaże, przed nami wiele wyzwań. Jednak trudno ukryć, że całość wpływa na dobrze funkcjonującą firmę, która zdobywa coraz to nowych klientów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jakość naszych wyrobów broni się sama, dlatego klienci do nas powracają.

Jak już jesteśmy w temacie produktów, to proszę powiedzieć, na podzespołach jakich dostawców opieracie produkcję i co wytwarzacie?

Współpracujemy z ponad dwudziestoma firmami. Głównymi dostawcami są: REHAU, PONZIO, AGC, VBH. Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki, jak na firmę z rocznym stażem. CAKO zajmuje się produkcją i montażem stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Wykonujemy także coraz bardziej popularne ogrody zimowe oraz fasady. Ponadto oferujemy cały asortyment łączący się z wykończeniem budynku: parapety, rolety, żaluzje, moskitiery, bramy garażowe.

W produkcji PVC wykorzystujemy wysokiej jakości niemiecki profil REHAU, który sam w sobie jest marką. Produkty z niego wykonane są wieczne. Jeśli chodzi o aluminium, to również stawiamy na jakość i współpracujemy z renomowaną firmą PONZIO. Wyróżnia nas JAKOŚĆ, aby dać klientowi CAłkowity KOmfort.

A tymi klientami są?

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. CAKO na swoim koncie posiada również kilka zrealizowanych zamówień dla instytucji. Firma rozwinęła także gałąź eksportową oraz świadczenia usług dla klientów zagranicznych, zarówno w ramach UE, jak i poza nią. Nie obawiamy się klientów wymagających, ponieważ lubimy wyzwania, a jeśli możemy im sprostać to nazwa firmy – CAłkowity KOmfort – ma trafne uzasadnienie.

Jakie są kolejne cele przed Wami?

Utrzymanie obecnej jakości produkcji to priorytet. Jednak, pomimo bardzo intensywnego minionego roku, ze względu na różnorodność zrealizowanych już przez ten czas zamówień, powracający do nich klienci motywują do rozbudowywania współpracy z kolejnymi dostawcami.  

#okna_pvc, #drzwi_pvc, #stolarka_pvc, #produkcja_stolarki, #cako

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Modne okna do nowoczesnych wnętrz

Modne okna do nowoczesnych wnętrz

We współczesnych domach przeszklenia stanowią jeden z...

KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

KNS Śląska Fabryka Okien wprowadza szklenie statyczne na sucho

Śląska Fabryka Okien KNS wprowadziła nowość do...

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

Real Wood i Alu Over Titan, czyli nowe okleiny od Grupy OKNOPLAST

OKNOPLAST wprowadza na rynek dwie nowe okleiny okienne,...

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

EKO-OKNA wdrażają technologię wklejania szyb oraz wprowadzają nowy produkt

Nowością w ofercie firmy jest technologia wklejania...

Szwajcarski styl w eleganckiej odsłonie – okna SwissForm od OknoPlus

Szwajcarski styl w eleganckiej odsłonie – okna SwissForm od OknoPlus

SwissForm to nowoczesny system gotowy sprostać...» Więcej na subportalu okna