VIDOK w programie stacji TVN Dom Marzeń

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ruszyła II edycja programu telewizji TVN „Dom Marzeń”.

fot. VIDOK

Ruszyła II edycja programu telewizji TVN „Dom Marzeń”.


Do projektu została wybrana nowa linia okien drewnianych ENERGO o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej.

fot. VIDOK

Do projektu została wybrana nowa linia okien drewnianych ENERGO o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Ruszyła II edycja programu telewizji TVN „Dom Marzeń”. Główną nagrodą w programie jest dom o wartości 2,5 mln zł, który powstaje na prestiżowym osiedlu „Wilanówka” w warszawskim Wilanowie. W domu zostaną zainstalowane drewniane okna i drzwi marki VIDOK.

„Dom Marzeń” to polska adaptacja brytyjskiego formatu, podczas której zostanie zbudowany oraz w pełni wyposażony dom o powierzchni ponad 260 m². Wyjątkowość programu polega na tym, że to nie eksperci, lecz jego uczestnicy przez trzy miesiące będą własnoręcznie budować swój wymarzony dom. Marka VIDOK wspiera przedsięwzięcie dostarczając najwyższej jakości produkty. Ciężka, wyczerpująca praca to nie jedyne wyzwanie dla 10 par. By jak najdłużej być w programie, muszą zdobyć sympatię pozostałych uczestników, bowiem co tydzień to oni sami będą decydować, kto opuści program. W finale spotkają się dwie pary, a zwycięzców wybiorą widzowie. Wygrani otrzymają wspólnie budowany „Dom Marzeń” na własność. Gospodynią projektu będzie Urszula Chincz – dziennikarka „Dzień dobry TVN”.
 
Każdy szczegół domu został zaaranżowany przez znanego warszawskiego architekta Hernana Gomez. Zgodnie z oczekiwaniami do projektu wyselekcjonował najbardziej ekskluzywne materiały. Do budowy domu zostały wybrane drewniane okna i drzwi marki VIDOK. 

Z przyjemnością bierzemy udział w projekcie „Dom Marzeń”. Wspieramy ludzi, którzy mają marzenia, którzy poświęcając swój wysiłek, czas, energię i walczą o ich urzeczywistnienie. Jedno jest pewne: dom to najważniejsze miejsce z życiu człowieka. To coś więcej niż tylko budynek, dlatego dbamy, aby okna VIDOK spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. By były energooszczędne, trwałe, szczelne i zapewniały komfort i bezpieczeństwo na lata – mówi Małgorzata Drapalska, Kierownik Marketingu firmy VIDOK. 

Do projektu została wybrana nowa linia okien drewnianych ENERGO o wysokich parametrach izolacyjności cieplnej i akustycznej. To nie jedyny aspekt, który został wzięty pod uwagę. Ważne było, by okna były trwałe, zapewniały komfort i funkcjonalność przez długie lata. Specjalnie wyselekcjonowane drewno Meranti o właściwej wilgotności klejone 4-warstwowo i wykończone w systemie 4-powłokowym (impregnacja w oddzielnym procesie oraz trzykrotne malowanie metodą hydrodynamiczną) dawało taką gwarancję. Dodatkowo nowoczesna, designerska forma, bez żadnych zaokrągleń idealnie wpisała się w trendy architektoniczne, zgodnie z którymi został zaprojektowany dom. Ogromne przeszklenia, drzwi niskoprogowe na taras to rozwiązania, które z całą pewnością będą cieszyć przyszłych mieszkańców. Pozwolą sycić się zielenią otaczającego dom ogrodu, a wpadające do środka naturalne promienie słoneczne nadadzą wnętrzom  niepowtarzalny styl i charakter. A wszystko to opatrzone pięknem naturalnego drewna oraz niebanalnymi dodatkami.

Trzeba przyznać, że projekt pana Gomeza doskonale wpisuje się w nurt nowoczesnej architektury. Śmiało możemy uznać, że to projekt nowoczesny i funkcjonalny, a jednocześnie nie pozbawiony ciepła i elegancji. Jesteśmy przekonani, że przyszli zwycięzcy będą zachwyceni zastosowanymi w nim technologiami i rozwiązaniami. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników programu „Dom Marzeń” i już teraz zapraszamy do salonów firmy VIDOK, gdzie każdy może urzeczywistnić swoje marzenia – dodaje Małgorzata Drapalska.

Organizatorem programu na zlecenie TVN jest Blue Angels Sp. z o.o., producentem wykonawczym Starry TV. Premierowe odcinki programu Dom Marzeń są dostępne na antenie TVN w każdą środę o 20:55, powtórki w niedzielę o godz. 11:00

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Grupa OKNOPLAST 19 czerwca 2018 roku zorganizowała...

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

Jak informuje RZECZPOSPOLITA, Komisja Europejska po...

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Nowoczesne okna i drzwi tarasowe, dzięki zastosowaniu...

Schować się przed hałasem

Schować się przed hałasem

Ciszę, podobnie jak zdrowie, na ogół zaczynamy cenić...

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego...» Więcej na subportalu okna