Firma CDM - 17 lat na rynku

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma CDM Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku, kupując od syndyka fabrykę okien drewnianych. Udziałowcami firmy CDM od początku są trzej koledzy ze studiów uczelni SGGW, kierunek Technologia Drewna, którzy wówczas jako młodzi ludzie podjęli ogromne ryzyko i z sukcesami prowadzą firmę do dziś.

» Realizacja za realizacją

Początki był bardzo trudne, choć w wielu aspektach było nieco łatwiej niż dziś. Trudno było napewno rozpocząć produkcję i sprzedaż okien, mając za sobą ciągłe podejrzenia nieufnych klientów, bo przecież firma CDM kontynuowała produkcję w fabryce po firmie, która dopiero co zbankrutowała. Mozolne budowanie zaufania, krok po kroku, realizacja za realizacją i tak funkcjonujemy już 17lat. Łatwiejsza natomiast niż dziś była produkcja, zaledwie jeden system okienny w ofercie, kilka kolorów do wyboru, ach co to były za czasy. Dziś natomiast mamy w ofercie w sumie kilkanaście systemów okiennych, kilka systemów drzwiowych oraz nieograniczoną kolorystykę - nie jest łatwo dziś to wszystko zorganizować.

» Elastyczność to podstawa

Produkujemy w zasadzie wszystkie systemy okienne, które da się wyprodukować z drewna. Nietypowe indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta to nasza specjalność.

» Wszystkie systemy okienne

Dysponujemy systemami okien otwieranych, przesuwnych, składanych, angielskich tj. otwieranych na zewnątrz i podnoszonych sliding sash. Są to także drzwi zewnętrzne produkowane na indywidualne zamówienie, ogrody zimowe, systemy fasadowe słupowo - ryglowe, oraz okiennice. Co je wyróżnia ? - wszystko, co najlepsze w stolarce drewnianej staramy się zawrzeć w naszych wyrobach, wdrażamy najnowsze rozwiązania i nie idziemy na kompromisy.

» Renomowani Dostawcy

Współpracujemy z dostawcami okuć takich jak SIEGENIA, MACO, ROTO, G-U. Zaopatrujemy się w okucia do systemów angielskich bezpośrednio od dostawców z Wielkiej Brytanii. Od wielu lat jesteśmy związani z firmą TEKNOS, która jest naszym dostawcą lakierów. Realizacją dostaw Pakietów Szybowych dla naszej firmy zajmują się STARGLASS, IP GLASS, jak również GLASSOLUTIONS.

» Nietuzinkowe rozwiązania

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich wymagających klientów, którzy potrafią docenić indywidualne podejście i nietuzinkowe rozwiązania. Obecnie ponad 60 procent produkcji, firma sprzedaje poza granice polski, co dobitnie odzwierciedla docenienie, nie tylko na terenie naszego kraju.

» Modernizacja produkcji

W poprzednim roku, zanotowaliśmy 20-procentowy wzrost sprzedaży, wygraliśmy prestiżowy przetarg na wymianę prawie 900-set okien w budynku Pałacu kultury i Nauki w Warszawie. W znacznej skali rozpoczęliśmy modernizację produkcji, którą zamierzamy skończyć w tym roku.

» Nowy innowacyjny system

Przede wszystkim obecnie wdrażamy do produkcji nowy innowacyjny system okien drewnianych i drewniano-aluminiowych, który zostanie zaprezentowany już wkrótce.
#Therm_Light

Zainteresowany? Poproś o ofertę!