THE BEST OF EUROCOLOR – Wielka Gala Jubileuszowa

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Współpraca budowana latami. Przygotowania do wielkiego wydarzenia, które zajęły wiele miesięcy. Towarzystwo kluczowych klientów i dostawców, takich jak Rehau, Schüco, Siegenia-Aubi, Roto. Trzy dni odpoczynku od intensywnej pracy. Tak swoje 20-lecie świętowała firma EUROCOLOR, która 1 grudnia zorganizowała wyjątkową galę dla swoich partnerów biznesowych.

Mając na uwadze potrzebę budowania długotrwałych relacji z kontrahentami, jedna z największych firm z branży stolarki okiennej przygotowała dla swoich partnerów uroczystą galę. Spotkanie z okazji jubileuszu firmy EUROCOLOR trwało od 1 do 3 grudnia. Było ono zwieńczeniem wspólnego wysiłku i trudu włożonego w budowanie marki. Zaproszonymi gośćmi byli najlepsi klienci i wiodący partnerzy firmy, zaangażowani w aktywną sprzedaż, przyczyniający się do najwyższej jakości produktów (­Rehau, Schüco, Siegenia-Aubi, Roto, Glass-Produkt, Ponzio, VBH).

Podczas spotkania przeprowadzono wywiad z prezesami firmy EUROCOLOR, Grzegorzem Gazdą i Zbigniewem Rutkowskim oraz z członkiem zarządu – Pawłem Surówką. Inspirująca rozmowa dotyczyła pierwszych lat działalności firmy, która przez 20 lat funkcjonowania w branży zdobyła niebywałe doświadczenie i ogromne pokłady cennej wiedzy. Punktem kulminacyjnym gali było rozdanie nagród. Przyznano je m.in. za największą sprzedaż: okien PVC, drzwi HS, drzwi zewnętrznych, profili Rehau i profili Schüco.

Po uroczystej gali, podczas której wręczano nagrody, odbył się wieczorny bankiet pełen rozrywek, w którym udział wzięli znani artyści Talent Show, m.in. iluzjonista Just Edi i wokalista ConradoYanez. Występujący skutecznie uatrakcyjniali czas gościom. Ponadto na zebranych czekało wiele udogodnień hotelu Gołębiewski w Karpaczu.


Zainteresowany? Poproś o ofertę!