| Wyświetleń:2762

Dekarzu, dołącz do akcji!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Dekarzu, dołącz do akcji!

fot. DAKEA

Dekarzu, dołącz do akcji!


Misją akcji #DumnyDekarz jest popularyzowanie zawodu dekarza oraz stworzenie poczucia wspólnoty wśród profesjonalistów zajmujących się dekarstwem. Pierwsza edycja umożliwiła pokazanie za pomocą zdjęcia siebie, swojej pracy i ulubionego hobby, co zaowocowało wsparciem młodych adeptów rzemiosła w postaci stypendiów naukowych dla najzdolniejszych uczniów klas dekarskich w Polsce. Co nas czeka w kolejnej edycji? 


Twój głos ma znaczenie – wejdź na www.dumnydekarz.pl i zdecyduj na jaki cel powinniśmy przekazać środki pieniężne! Specjalistyczne szkolenia dekarskie dla uczniów klas dekarskich, stypendia dla najlepszych z nich, czy może promocja zawodu dekarza wśród młodzieży? Uczestnicy głosowania będą mieli realny wpływ na wybór inicjatywy, którą wesprzemy finansowo. Za każdy oddany głos marka Dakea, producent okien dachowych i pomysłodawca projektu, przekaże 10 zł na inicjatywę, którą wybierze większość głosujących.  

Pierwszym wariantem są specjalistyczne szkolenia dekarskie zorganizowane przez markę Dakea w szkołach branżowych objętych projektem Zawód Przyszłości Dekarz. Druga opcja to promocja dekarstwa w czasie rekrutacji do szkół branżowych w roku szkolnym 2020/2021 w wybranych placówkach. Trzecią inicjatywą, na którą można oddać głos, to stypendia dla najlepszych uczniów klas dekarskich, wybieranych na podstawie wyników w nauce, frekwencji oraz opinii nauczycieli, przekazywane w formie gotówki na zakończenie roku szkolnego.

Drugiej edycji akcji towarzyszy kolejne wydanie branżowego rocznika – Dekarze 1/2020, w którym poznamy historie kolejnych bohaterów. Zdradzają m.in. dlaczego zostali dekarzami, jak zmienił się rynek, co lubią najbardziej w swojej pracy oraz co chcieliby przekazać początkującym. Publikacja jest dostępna za darmo w wersji cyfrowej na stronie internetowej akcji, której mecenasem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.

Inicjatywa #DumnyDekarz integruje profesjonalistów oraz zachęca młode pokolenie do wybrania właśnie takiej ścieżki zawodowej. Wesprzyj wyższy cel wchodząc na stronę www.dumnydekarz.pl

#okna_dachowe, #dekarstwo, #DumnyDekarz

Zainteresowany? Poproś o ofertę!Stolarka okienna w nowoczesnym budownictwie – PVC vs Aluminium

Stolarka okienna w nowoczesnym budownictwie – PVC vs Aluminium

Pierwsza decyzja, przed jaką stajemy podczas zakupu...

Okno transferowe firmy PAGEN

Okno transferowe firmy PAGEN

Jacek Wach i Paweł Zatorski w strukturach małopolskiego...

Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Model ETERNITY w ofercie produktów premium od PLASTIXAL

Do kolekcji okien firmy PLASTIXAL w klasie premium...

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Projekt w szacie COOL – wakacyjna promocja OknoPlus

Jak obniżyć temperaturę w domu w słoneczny, gorący...

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

OKNOPLAST Złotą Budowlaną Marką Roku 2020

Jakość i doświadczenie marki OKNOPLAST zostały po raz...» Więcej na subportalu okna