Regatta Bulid Cup 2019 – czas stawiać żagle!

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma przynależy do:
Regatta Bulid Cup 2019 – czas stawiać żagle!

fot. FAKRO

Regatta Bulid Cup 2019 – czas stawiać żagle!


Śródziemnomorski klimat, przepiękne widoki i, co najważniejsze, żeglowanie po Adriatyku to niewątpliwe uroki Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. 


Już od kilkunastu lat pasjonaci żagli związani z branżą budowlaną spotkają się na tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest okazją nie tylko dla wytrawnych żeglarzy do „branżowej” integracji. Samo przewodnie hasło tegorocznych regat SPORT, ŚPIEW, ROCK’N’ROLL wieszczy, że podczas imprezy można oczekiwać więcej aktywności, dużo pozytywnych emocji i dobrej zabawy.

Jak co roku, Regatta Build Cup odbywa się w wyjątkowym anturażu. Chorwacja to bliska nam kultura i mieszkańcy o pokrewnej, słowiańskiej duszy. To także starożytna architektura, śródziemnomorski klimat i wspaniała kuchnia, a to tylko wybrane zalety północnej Dalmacji, która w tym roku ugości uczestników regat. 

Regatta Build Cup to największe zawody żeglarskie, odbywające się poza granicami Polski. To unikatowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności żeglarskie, sposobność do odkrywania „nowego”, a na pewno doskonała okoliczność do przeżycia niezapomnianych chwil. 

Zapraszamy do kibicowania oraz śledzenia zmagań firm i załóg budowlanych startujących w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim, które odbędą się już wkrótce, bo w dniach 31 sierpnia – 7 września 2019 roku. Szczegółowe informacje oraz bieżące relacje można obserwować na FB oraz stronie regat: www.regaty.fakro.pl 


#okna_dachowe, #RegattaBuildCup, #FakroSailing

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
https://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/SBC Europe, czyli specjaliści od eksportu stolarki do Wielkiej Brytanii i USA

SBC Europe, czyli specjaliści od eksportu stolarki do Wielkiej Brytanii i USA

Jednym z pomysłodawców i założycieli spółki SBC...

Aranżacja bez barier z OknoPlusem

Aranżacja bez barier z OknoPlusem

Obchodzony 3 grudnia Światowy Dzień Osób...» Więcej na subportalu okna