FAKRO na paryskich salonach

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Okna typu F w wersji Colourline

fot. FAKRO

Okna typu F w wersji Colourline


Drzwi podnoszono-przesuwne HST

fot. FAKRO

Drzwi podnoszono-przesuwne HST

Okno dachowe preSelect2

fot. FAKRO

Okno dachowe preSelect2

Już dziś rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w branży budowlanej: BATIMAT 2017 w Paryżu. Odbywająca się w cyklu dwuletnim impreza gości jednych z najpopularniejszych producentów branży budowlanej, dobrze znanych na rynku globalnym. Wśród nich swoje innowacyjne rozwiązania prezentuje FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych. 


O FAKRO można powiedzieć, że jest to stały bywalec na arenie imprez międzynarodowych, ponieważ uczestniczy rok rocznie w ponad 20 imprezach targowych. Podczas targów BATIMAT w Paryżu FAKRO prezentuje swoją ofertę nieprzerwanie od 2001 roku. I tym razem producent serdecznie zaprasza na swoje stoisko: hala 6 stoisko L135
. W tej edycji FAKRO na powierzchni 216 m² chce zaskoczyć niejednego gościa: intrygujący design, nowoczesne produkty, występ akrobaty na oknie do dachów płaskich DXW – to tylko niektóre akcenty, na które producent zaprasza na stoisko. 

Motywem przewodnim stoiska jest rodzina okien do dachów płaskich, szczególnie okna typu F w wersji Colourline. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi, a nowoczesny design i bogata kolorystyka (ponad 200 barw) wykończenia okien tworzą estetyczne przeszklenie płaskiego dachu. Ponadto swoją premierę na rynku francuskim będą miały nowe produkty FAKRO pod marką INNOVIEW: okna pionowe, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe. Uwagę przyciągną spektakularne drzwi podnoszono-przesuwne HST o szerokości 5 metrów. 

Wielkopowierzchniowe przeszklenia doskonale wpisują się w obecne trendy w architekturze, dodatkowo pozwalają wydobyć więcej z jakości i komfortu życia na co dzień – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.


Na stoisku FAKRO nie zabrakło inteligentnych rozwiązań Smart Home, takich jak produkty FAKRO sterowane na pomocą smartfona czy markiz solarnych nie wymagających podłączenia do instalacji elektrycznej. Na stoisku również znajdują się produkty niezbędne o tej porze roku, jak okno energooszczędne FTT U8 oraz markiza antysmogowa do okien pionowych z membraną filtrującą.

Goście targowi mogą sprawdzić walory innowacyjnego okna dachowego preSelect2, posiadającego dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylna i obrotową. Uchylenie skrzydła okna preSelect2 jest prawie o 30% większe niż w poprzednim modelu okna i osiąga kąt 45°. Pozwala to na pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu dodatkowej przestrzeni oraz nieograniczony widok na zewnątrz.

Podczas targów BATIMAT na stoisku FAKRO odbędzie się wyjątkowy pokaz akrobacji, którego celem jest pokazanie wytrzymałości okna do dachów płaskich DXW. Jest to okno, które – dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz antypoślizgowej powierzchni – pozwala na swobodne przemieszczanie się po jego powierzchni. 

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Hello OKNOPLAST. Grupa OKNOPLAST otwiera nowy biurowiec oraz showroom pod Krakowem

Grupa OKNOPLAST 19 czerwca 2018 roku zorganizowała...

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

Jak informuje RZECZPOSPOLITA, Komisja Europejska po...

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Nowoczesne okna i drzwi tarasowe, dzięki zastosowaniu...

Schować się przed hałasem

Schować się przed hałasem

Ciszę, podobnie jak zdrowie, na ogół zaczynamy cenić...

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego...» Więcej na subportalu okna