Dekarze świętowali z FAKRO – osiemnastka Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

29 lipca był wyjątkowym dniem dla jednego z kluczowych partnerów FAKRO – dekarzy. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania nie tylko z okazji corocznego Święta Dekarza. W tym dniu odbyła się także uroczysta gala z okazji Jubileuszu 18-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. 

W ciągu dnia dekarze wraz z rodzinami uczestniczyli w Pikniku Dekarskim, a następnie podczas gali celebrowali osiemnaste urodziny PSD. Wspomnieniom i podziękowaniom nie było końca. Brać dekarska oraz FAKRO uhonorowało jednocześnie zasługi i działania Michała Olszewskiego – byłego Prezydenta Światowej Federacji Dekarskiej, który także przez wiele lat piastował stanowisko Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Gala Dekarska została zaaranżowana w stylu lat 20-tych, a zwieńczył ją zainicjowany przez FAKRO wybór Króla i Królowej Balu. 

FAKRO od wielu lat współpracuje z dekarzami. Działamy niczym naczynia połączone. Ich opinia jest dla nas źródłem inspiracji – komentuje Paweł Kołbon, kierownik działu szkoleń produktowych FAKRO. 

Dzień patrona dekarzy – św. Jakuba, to imieniny całej dekarskiej społeczności. Z tej okazji firma FAKRO składa wszystkim dekarzom najserdeczniejsze życzenia! Dekarzu, sto lat! 

Drodzy Dekarze, wracając pamięcią do Dnia Waszego Święta oraz towarzyszących mu wyjątkowych wydarzeń, pragniemy Wam złożyć życzenia pomyślności, zdrowia, DOBRYCH WIDOKÓW w życiu zawodowym i prywatnym. Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i zaufaniu możemy nieprzerwanie się rozwijać, a nasze OKNA ZAPEWNIAJĄ KOMFORT MIESZKANIA NA CAŁYM ŚWIECIE. Niech w codziennej pracy towarzyszy Wam dobra pogoda i nie opuszcza Was pogoda ducha – składa życzenia Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Strona główna | O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

FAKRO Sp. z o.o.

33-300 Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 4440444
tel.: infolinia 0800 100 052
Fax: 018 4440333
e-mail: fakro@fakro.pl
http://www.fakro.pl
https://www.facebook.com/FakroGroup/KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

KE po sześciu latach odrzuca skargę FAKRO na VELUX

Jak informuje RZECZPOSPOLITA, Komisja Europejska po...

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Jak wybrać okna, by zabezpieczyć dom przed włamaniem?

Nowoczesne okna i drzwi tarasowe, dzięki zastosowaniu...

Schować się przed hałasem

Schować się przed hałasem

Ciszę, podobnie jak zdrowie, na ogół zaczynamy cenić...

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Zmotoryzowani przedstawiciele branży budowlanej w FAKRO

Po raz kolejny, do siedziby firmy FAKRO, czołowego...» Więcej na subportalu okna