| Wyświetleń:3660

Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast

fot. Dobroplast | Smartline – premiera nowej linii okien od Dobroplast

System Smartline marki DOBROPLAST ma pozwalać cieszyć się najważniejszymi korzyściami zarówno podczas remontów, jak i budowy nowych domów. Ma stanowić idealne rozwiązanie dla osób szukających równowagi między ceną a jakością, które chcą mieć pewność, że inwestują w trwałe i solidne rozwiązania spełniające ich oczekiwania.


Na rynku istnieje wiele ofert okien, często w oparciu o najnowsze technologie i materiały do termoizolacji. Najważniejsze jest uzyskanie najlepszej jakości w przystępnej cenie. Okna Smartline to połączenie sprawdzonych profili marki Rehau z niezawodnymi częściami Winkhaus. Konstrukcje okien są solidne, trwałe oraz wyprodukowane w Polsce z myślą o lokalnych warunkach klimatycznych – tłumaczy Markus Skowron, dyrektor działu R&D w firmie Dobroplast.


Uzyskanie wysokiej izolacji termicznej w przypadku systemu Smartline było możliwe dzięki zastosowaniu profilu o wysokich parametrach Uf, niskiemu złożeniu i szkła o dobrych właściwościach termicznych. W ramach systemu Smartline dostępne są różne kształty i aż 28 wersji kolorystycznych, co umożliwia dostosowanie okien do indywidualnych potrzeb. 

Konstrukcja okien zapewnia wysoką sztywność i stabilność, dzięki czemu spełniają one nawet najwyższe wymagania statyczne. Okna posiadają dwa punkty antywyważeniowe, co zapewnia podwyższony poziom bezpieczeństwa (opcjonalnie można je rozszerzyć do klasy bezpieczeństwa RC2). System Smartline występuje w kilku wariantach: Classic (niezlicowane), Elegance (półzlizowane), Renovo Classic (niezlicowane), Renovo Elegance (niezlicowane).

» Dowiedz się więcej o linii produktów Smartline


#oknaPVC, #oknaSmartline, #Zambrow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży