| Wyświetleń:3639

System drzwi panelowych Ponzio PE96HI z nagrodą TOP Builder za innowacyjność

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Drzwi panelowe Ponzio PE96HI

fot. Ponzio | Drzwi panelowe Ponzio PE96HI

System drzwi panelowych Ponzio PE96HI został nagrodzony tytułem i statuetką TOP Builder jako innowacyjny produkt. Drzwi zewnętrzne w systemie Ponzio PE96HI to produkt o unikatowej konstrukcji na skalę europejską, w którym wdrożono zaawansowane technologicznie rozwiązania. 


Oprócz bardzo dobrych parametrów mechanicznych i wytrzymałościowych, system Ponzio PE96HI cechuje najwyższa izolacyjność termiczna spośród rozwiązań drzwiowych Ponzio, a dzięki wyjątkowej szczelności, nowoczesnemu designowi i nieprzeciętnej estetyce rozwiązanie cieszy się zarówno dużym uznaniem w branży, jak i inwestorów. 

Drzwi tej klasy przeznaczone są do rezydencji oraz domów o wysokich wymaganiach w zakresie izolacyjności termicznej (Ud od 0,67 W/m²K). Cała konstrukcja może zostać wyposażona w zaawansowane systemy okuć umożliwiające połączenie i zintegrowanie z systemami zarządzającymi domem. Kompleksowe rozwiązania, dbałość o szczegóły, wieloletnie doświadczenie oraz liczne testy pozwoliły na wypracowanie szeregu rozwiązań drzwi panelowych ze specjalnym rozwiązaniem antybimetalicznym, które umożliwia prawidłowe funkcjonowanie okuć drzwiowych przy bardzo dużych różnicach temperatur. Drzwi pracują lekko i sprawnie niezależnie od ekspozycji na słońce lub mróz.
Drzwi panelowe Ponzio PE96HI TOP Builder 2023

Cechy wyróżniające:


» wysoka izolacyjność termiczna;
» rozwiązanie przeciwdziałające efektowi bimetalu;
» estetyka rozwiązania: jednolita linia panelu, ościeżnicy i progu, a także okucia dopasowane do konstrukcji drzwi.; 
» bardzo dobre parametry mechaniczne – niezwykle lekkie otwieranie i zamykanie; 
» sprawne funkcjonowanie niezależnie od temperatur panujących na zewnątrz; 
» wyjątkowa szczelność.

#SystemyALU, #DrzwiALU, #Nagrody, #TopBuilder, #Slupno

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży