| Wyświetleń:5282

GEALAN zaprasza na Międzynarodowe Forum Przyszłości

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

GEALAN zaprasza na Międzynarodowe Forum Przyszłości

fot. GEALAN | GEALAN zaprasza na Międzynarodowe Forum Przyszłości

Minął już rok od ostatniego spotkania w formacie hybrydowym – czas na kontynuację historii Międzynarodowego Forum Przyszłości w 2023 roku.


Nasi eksperci po raz kolejny zaprezentują najważniejsze wydarzenia w branży – w ekscytujących wykładach, które będą transmitowane w całej Europie za pośrednictwem transmisji na żywo! Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Forum Przyszłości 2023. Pokażemy Ci nadchodzące trendy, a także możliwości europejskiego rynku okiennego. Zapewnimy Ci miejsce w pierwszym rzędzie podczas prezentacji naszych nowych produktów i rozwiązań. Wszystko w kompaktowych wykładach tłumaczonych na żywo na osiem języków. Po raz kolejny możesz spodziewać się niezwykle ciekawego programu – zaprasza Ivica Maurović, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży, Marketingu i Rozwoju Systemów, Prezes Zarządu GEALAN Fenster Systeme. 


Międzynarodowe Forum Przyszłości 2023
podzielone zostało na 4. bloki tematyczne


» Fakty, trendy i perspektywy w europejskim przemyśle okiennym

Rynki europejskie zmieniają się bardzo dynamicznie. Jaka jest obecnie sytuacja w sektorze budowlanym? Dokąd zmierzają nowe inwestycje i renowacje, co napędza te zmiany? Czy struktury rynku ulegają przeobrażeniom? Jakie wyraźne trendy pojawiają się na zróżnicowanych rynkach europejskich? I wreszcie, co tak naprawdę oznaczają wszystkie te zmiany dla branży producentów okien?

» Zrozumienie i spełnienie odpowiednich oczekiwań klientów

Branża budowy okien znajduje się na rynku, gdzie konkurencja stanie się znacznie bardziej intensywna. Aby odnieść sukces, firmy muszą oferować coś więcej niż tylko dobre produkty. Klienci oczekują, że dostawcy będą kompleksowo reagować na ich potrzeby i oferować atrakcyjne, kompletne rozwiązania. 

» Aktualny rozwój produktów GEALAN

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, plany GEALAN koncentrują się na produktach klasy premium. André Wünsche, Kierownik Działu Zarządzania Produktem, Innowacji i Centrum Obsługi Klienta w firmie GEALAN w swoim przeglądzie aktualnych i nowych rozwiązań produktowych wyjaśni, dlaczego firma przyjęła taki kierunek rozwoju, a także przedstawi dalsze perspektywy rozwoju systemów GEALAN.

» Inteligentne rozwiązania i produkty

W branży okiennej cyfryzacja odgrywa coraz ważniejszą rolę, co tym samym wpływa na działania GEALAN. Michael Militzer, Menadżer ds. Innowacji i Elektroniki w GEALAN, zaprezentuje rozwiązania produktowe, które wprowadzają inteligentne i automatyczne rozwiązania: od wentylacji pomieszczeń po szeroką gamę zastosowań inteligentnego domu – nowej marki TEXINO.

» Więcej informacji o wydarzeniu + rejestracja 


#ProfilePVC, #SystemyPVC, #OknaPVC, #Rzgow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

GEALAN POLSKA Sp. z o.o.

95-030 Rzgów
ul. Rudzka 31
tel.: 042 2252130
Fax: 042 2252135
e-mail: info@gealan.pl
https://www.gealan.de/pl/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży