| Wyświetleń:3817

Somfy wita na pokładzie Marka Krajewskiego, nowego Installers Channel Managera

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Somfy wita na pokładzie Marka Krajewskiego, nowego Installers Channel Managera

fot. SOMFY | Somfy wita na pokładzie Marka Krajewskiego, nowego Installers Channel Managera

Marek Krajewski zostaje nowym Installers Channel Managerem w Somfy. W swoich działaniach skupi się głównie na rynku lokalnym i rozwoju sieci punktów sprzedaży programu partnerskiego Somfy Expert, dostosowując oferty do potrzeb jego uczestników.


Nowy Installers Channel Manager w Somfy odpowiedzialny jest za wdrażanie lokalnych strategii opartych na relacjach biznesowych, dostosowanie oferty do obecnych trendów rynkowych, a także opracowanie efektywnego modelu sprzedażowego. 

Partnerzy programu Somfy Expert to profesjonaliści na najwyższym poziomie 


Somfy jest światowym liderem w zakresie automatyki domowej i kluczowym dostawcą rozwiązań smart home na rynku. Cieszę się, że mogę pracować w gronie najlepszych ekspertów. Jestem świadomy innowacyjności naszych usług, dlatego pragnę dotrzeć z nimi do jak największej liczby partnerów w całej Polsce, którzy stawiają na nowoczesne, wyprzedzające potrzeby rynkowe rozwiązania. Wierzę, że w dobie wysokiej konkurencyjności naszym istotnym wyróżnikiem są nie tylko wysokiej jakości produkty, ale i usługi. Somfy Experci są ambasadorami marki na rynku lokalnym, dlatego chcemy wspólnie pracować nad najlepszymi rozwiązaniami dla bezpiecznej i komfortowej przyszłości polskich konsumentów – mówi Marek Krajewski, dyrektor sprzedaży w Somfy.


Partnerzy Somfy, będący częścią programu Somfy Expert, to reprezentanci świetnie prosperujących firm z branży budowlanej, świadomi trendów i zmieniających się oczekiwań konsumentów, ponieważ to oni na co dzień instalują, programują oraz serwisują produkty. 

Rynek smart home rośne


Inteligentne rozwiązania w domach i budynkach komercyjnych to przyszłość. Światowy rynek smart home zwiększa swoją wartość z każdym rokiem. Oczekuje się, że przychody będą obecnie wykazywały roczną stopę wzrostu na poziomie 12,47%, co skutkuje prognozowaną wielkością rynku na poziomie 222,90 mld USD do 2027 roku*.

Moim zadaniem jest zwiększanie świadomości o najnowszych rozwiązaniach Somfy w Polsce wśród naszych partnerów biznesowych oraz użytkowników końcowych. Chciałbym przedstawiać im innowacyjne napędy do osłon zewnętrznych i wewnętrznych oraz rozwijać specjalistyczne aplikacje, dzięki którym praca instalatorów będzie po prostu łatwiejsza. Rozwiązania te nie tylko zwiększają komfort życia konsumentów i wpływają na obniżenie ich kosztów utrzymania, ale są także elementem nieustannie rosnącej i rozwijającej się branży na całym świecie, co jest ogromną szansą dla wielu firm z branży budowlanej – mówi Marek Krajewski. 


Marek Krajewski posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe związane ze sprzedażą i marketingiem w zakresie rozwoju biznesu, projektów wdrożeniowych i operacyjnych. Ostatnie 18 lat związany był z firmą Bosch, gdzie przez 9 lat obejmował stanowisko Business Operations Manager, odpowiadając za wyniki pracy międzynarodowego zespołu specjalistów handlowych. 

* https://www.statista.com/outlook/dmo/smart-home/worldwide

#AutomatykaDomowa, #SmartHome, #SomfyExpert, #MojeSomfy, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży