| Wyświetleń:4013

Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS

fot. Eko-Okna | Eko-Okna S.A. wprowadzają do oferty ciepłe i stylowe drzwi stalowe Unico XS

Wyposażone w przegrodę termiczną, nowoczesne drzwi stalowe Unico XS są rozwiązaniem sprawdzającym się w budownictwie energooszczędnym. Intrygującą opcją jest możliwość otwierania ich na zewnątrz.


Eko-Okna S.A. rozszerzają swoją ofertę o nowy system zewnętrznych drzwi stalowych Unico XS. Wyposażone są w przegrodę termiczną ze stali nierdzewnej oraz podwójne uszczelki prowadzone po obwodzie, wykonane z dwukomponentowego kauczuku EDPM. Pozwala to na wykorzystanie ich w budownictwie energooszczędnym. Syntetyczny kauczuk wybrany został ze względu na jego trwałość gwarantującą zachowanie parametrów przez wiele lat przy minimalnej konserwacji.

Nowo wprowadzony system drzwi stalowych to rozwiązanie ciepłe i uniwersalne – podkreśla Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien. – Stalowa przekładka termiczna wzmacnia konstrukcję, powalając na tworzenie drzwi o wysokości nawet do 2,4 m, spawane zawiasy posiadają regulację góra/dół, a dopuszczalna grubość szklenia to aż 42 mm, co umożliwia wykorzystywanie dobrze izolujących szyb zespolonych. Dostępne są oczywiście wszystkie opcje szyb bezpiecznych i specjalnych, w tym dekoracyjnych, jakie oferują Eko-Okna. Możliwości aranżacyjne są przebogate.


Wyróżnikiem drzwi Unico XS jest możliwość otwierania ich także na zewnątrz. Jest to rozwiązanie zyskujące na popularności, które może być też dodatkowym atutem dla domów energooszczędnych i pasywnych, gdyż silne podmuchy wiatru dodatkowo dociskają skrzydło drzwi do ościeżnicy, poprawiając w ten sposób ich szczelność.

Połączenie wysokich parametrów technicznych z elegancką estetyką, dużymi przeszkleniami i lakierowaniem proszkowym w kolorach z palety RAL zapewnia możliwość stosowania systemu w nowym budownictwie oraz przy modernizacji starszych budynków.

#ProdukcjaStolarki, #DrzwiStalowe, #UnicoXS, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/ekooknasa

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży