| Wyświetleń:4114

EKO-OKNA wprowadzają nowy wariant profilu z uszczelnieniem środkowym Ideal Neo MD

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Ideal Neo MD

fot. EKO-OKNA | Ideal Neo MD

EKO-OKNA nieustannie podążają za oczekiwaniami klientów i cały czas rozwijają się po to, aby oferować im produkty najwyższej jakości. Właśnie z tego powodu producent z Kornic uruchamia produkcję nowoczesnej linii okien Ideal Neo MD 76 mm.
Do oferowanego przez EKO-OKNA Ideal Neo dołączył system Ideal Neo MD z uszczelnieniem środkowym, który zawiera trzy uszczelki (system ten może również zostać zaoferowany w wersji energeto Neo ze skrzydłem zlicowanym). 

Nowa linia okien Ideal Neo do złudzenia przypomina stolarkę aluminiową, wyróżnia się lekkością konstrukcji i możliwością tworzenia różnorodnych kształtów. Klienci coraz częściej poszukują okien o nowoczesnym designie, niskich współczynnikach i takich, które wkomponują się w styl ich domów. Ten produkt jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.


Ideal Neo MD wyróżnia się złożeniem wysokości ramy i skrzydła wynoszącym jedynie 110 mm. To rozwiązanie zapewnia dużą ilość światła naturalnego oraz większą powierzchnię przeszkleń.

System Ideal Neo MD charakteryzuje się tym, że trzecia uszczelka mocowana jest w skrzydle. Dzięki temu rozwiązaniu okna same w sobie stanowią dodatkową barierę przy próbie włamania oraz poprawiają właściwości cieplne i akustyczne –  mówi Michał Zimny, kierownik działu technologicznego Eko-Okien.


Produkty z linii Ideal Neo mają ponadczasowy design. W połączeniu z pakietem 3-szybowym oferują bardzo niskie wartości współczynników izolacji. Wąskie, wyraziste przylgi dodają oknom niezwykłej lekkości i elegancji.

IdealNeoMD

Eko-Okna S.A. ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić potrzeby i oczekiwania klientów. Dzięki wprowadzeniu nowych systemów producent z Kornic umożliwia jeszcze bardziej indywidualne dopasowanie okien do potrzeb i preferencji użytkowników.

Wszystkie trzy warianty: Ideal Neo AD, Ideal Neo MD i energeto Neo MD dostępne są do swobodnego sporządzania ofert we wszystkich platformach kalkulujących Eko-Okien. Informacji szczegółowych udziela dział handlowy producenta. 

#oknaPVC, #ProdukcjaStolarki, #IdealNeo, #EnergetoNeo, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży