| Wyświetleń:4930

FAKRO patronem specjalistycznej klasy w ZSZ w Grybowie

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

FAKRO patronem specjalistycznej klasy w ZSZ w Grybowie

fot. FAKRO | FAKRO patronem specjalistycznej klasy w ZSZ w Grybowie

FAKRO od lat współpracuje z lokalnymi i krajowymi szkołami zawodowymi. 2 marca br. firma podpisała list intencyjny z Zespołem Szkół Zawodowych w Grybowie w obszarze utworzenia klasy o profilu „Technik montażu i automatyki stolarki budowlanej”. Działanie ma na celu pozyskanie wyszkolonych fachowców w dziedzinie montażu stolarki, którzy po skończeniu nauki będą realizować zadania wymiany okien na rynku krajowym i zagranicznym. 


Współpraca między sektorem biznesu i edukacji to wymierne korzyści dla każdej ze stron. Szkoła, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, uatrakcyjni swoją ofertę edukacyjną, a absolwenci – miejmy nadzieję – w przyszłości dołączą do zespołu FAKRO – komentuje Paweł Kołbon, Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami. 


List intencyjny podpisali Antoni Koszyk – wicestarosta nowosądecki, Lesław Tarasek – dyrektor szkoły oraz Paweł Kołbon – Kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami. W ostatnich latach FAKRO otworzyło już kilka innych klas patronackich, m.in. w Zespole szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu, w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej, w Lubelskim Ośrodku Kształcenia Dekarzy, czy też w Zespołach Szkół Budowlanych w Białymstoku, Poznaniu, Elblągu. 

#OknaDachowe, #CSR, #NowySacz

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży