| Wyświetleń:4014

Eko-Okna w 2023 roku stawiają na produkty stalowe

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Eko-Okna w 2023 roku stawiają na produkty stalowe

fot. Eko-Okna | Eko-Okna w 2023 roku stawiają na produkty stalowe

Okna i drzwi stalowe to coraz popularniejszy wybór wśród inwestorów budowlanych. Stolarka stalowa ceniona jest głównie ze względu na wyjątkową trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz nowoczesny design. Stąd też producenci, tak jak Eko-Okna S.A., postanawiają zwiększać swój udział w rynku produktów stalowych. 


W ofercie Eko-Okien znajdują się produkty z czterech materiałów: drewno, aluminium, stal i plastik, a wśród nich okna, drzwi, bramy garażowe, rolety, moskitiery, pergole i ogrodzenia. Producent stale rozwija swoje portfolio, oferując klientom kompletną stolarkę otworową.

Na rynku w branży budowlanej działamy już od 25 lat i zawsze stawialiśmy na wysoką jakość popartą badaniami. Inwestujemy w najlepsze technologie, dzięki którym każdego dnia tworzymy innowacyjne rozwiązania. Produkowane przez nas okna, drzwi i ogrodzenia stalowe łączą w sobie – prócz wysokiej jakości wykonania – nowoczesny design, ponadczasowe wzornictwo i doskonałą izolacyjność – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien.


Duże zainteresowanie produktami stalowymi było szczególnie widoczne podczas targów BUDMA, gdzie producent z Kornic prezentował system okienno-drzwiowy UNICO XS. Jego minimalistyczny styl i smukłe profile idealnie pasują do loftów, renowacji zabytkowych budynków i nowoczesnych biur, co czyni go bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. 
Aktualnie, producent z Kornic, oferuje aż 15% zniżki na wszystkie stalowe produkty. Promocja potrwa do końca marca. Jest to dobra okazja, aby zaoszczędzić pieniądze i kupić wysokiej jakości okna i drzwi ze stali. Produkty Eko-Okien to połączenie nowoczesnego designu z wysoką izolacją termiczną i akustyczną. 

#ProdukcjaStolarki, #Promocje, #OknaStalowe, #UnicoXS, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży