| Wyświetleń:6499

FAKRO POMAGA UKRAINIE - rocznica ataku i nagroda za program prospołeczny

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zespół FAKRO doceniony za pomoc Ukrainie

fot. FAKRO | Zespół FAKRO doceniony za pomoc Ukrainie

Firma FAKRO oraz Fundacja Pomyśl o Przyszłości aktywnie angażują się w pomoc Ukrainie, wysyłając konwoje humanitarne oraz zachęcając do pomocy inne firmy i organizacje. W rocznicę ataku na Ukrainę FAKRO została nagrodzona za najlepszy program prospołeczny. Komunikaty o ważności pomocy trafiły do ponad 2 mln odbiorców. Firma kontynuuje swoje działania i dziękuje wszystkim pracownikom i partnerom za serce i wsparcie.Razem z partnerami wysłano 11 konwojów humanitarnych, czyli 29 tirów. W organizację pomocy zaangażowali się zarówno nasi bezpośredni partnerzy biznesowi, także ci z zagranicy, jak i zaprzyjaźnione firmy z regionu. Dzięki kooperacji wielu firm i organizacji zapewniono pomoc dla tych, którzy jej najbardziej potrzebowali. Zakwaterowano ponad 200 gości. Łączna wartość pomocy wyniosła dokładnie 3 097 036 zł.

23 lutego br. podczas Konwentu Stolarki w Gniewie, Paweł Kołbon odebrał nagrodę za program CSR – „FAKRO pomaga Ukrainie”.

To nie koniec naszych działań pomocowych. Wszystko, co robimy dla Ukrainy, wynika z głębokiego przekonania, że tak właśnie robić trzeba. Ta idea przyświeca całemu zespołowi zaangażowanemu w projekt FAKRO POMAGA UKRAINIE. Cieszę się, że mam okazję pracować z ludźmi gotowymi na wszelkie wyzwania. To właśnie siła FAKROteam. Dziękuję i gratuluję swoim współpracownikom możliwości zaangażowania w tak słuszną sprawę. – podsumowuje Paweł Kołbon, który odebrał nagrodę.


#FAKRO, #UKRAINA, #CSR, #POMOC, #NAGRODA

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży