| Wyświetleń:5017

Szybka i prosta wycena żaluzji i pergoli dzięki Konfiguratorowi B2B Aluprof

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Szybka i prosta wycena żaluzji i pergoli dzięki Konfiguratorowi B2B Aluprof

fot. | Szybka i prosta wycena żaluzji i pergoli dzięki Konfiguratorowi B2B Aluprof

Mając na względzie komfort pracy swoich Partnerów Handlowych, ALUPROF rozszerzył funkcjonalność Konfiguratora Żaluzji Fasadowych o możliwość wyceny systemu pergoli MB-OPENSKY 140. Rozwój autorskiej platformy do wycen pociągnął za sobą także konieczność zmiany jej nazwy na Konfigurator B2B Aluprof.


Konfigurator B2B Aluprof to bardzo intuicyjne narzędzie online, które w prosty i szybki sposób pozwala na przygotowanie oferty na żaluzje fasadowe SkyFlow i pergole MB-OPENSKY 140 według niezbędnych kryteriów. Co ważne, program umożliwia konfigurację wyłącznie kompatybilnych ze sobą podzespołów, a także dobór odpowiedniej kolorystyki i elementów sterowania znajdujących się w ofercie firmy Aluprof SA. Niewątpliwą zaletą Konfiguratora B2B Aluprof jest pełna automatyzacja procesów i możliwość szybkiego przetwarzanie zleceń dzięki integracji z systemami wewnętrznymi Aluprof SA. 

Program posiada również kartotekę klientów indywidualnych, która umożliwia dowolne modyfikacje ofert dla klientów przed złożeniem ostatecznego zamówienia. Konfigurator B2B Aluprof posiada bardzo przyjazny interfejs i jest w pełni responsywny, dzięki czemu wyceny można przygotowywać także na urządzeniach mobilnych. A do tego dostępny jest w 10 wersjach językowych, co pozwala również na sporządzanie ofert dla  kontrahentów zagranicznych.

Firma Aluprof SA stawia na rozwój nowych technologii, które mają przede wszystkim na celu ułatwienie pracy Klientom Spółki i zarazem automatyzację procesów związanych z przetwarzaniem zamówień. W związku z tym planowany jest dalszy rozwój Konfiguratora B2B, który już wkrótce umożliwi wycenę także innych produktów z naszej oferty.

#SystemyALU, #SystemyOslon, #Zaluzje, #Pergole, #BielskoBiala

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży