| Wyświetleń:3774

Rollenband at – zawias rolkowy do drzwi aluminiowych od Dr. Hahn

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rollenband at – zawias rolkowy do drzwi aluminiowych od Dr. Hahn

fot. Dr. Hahn | Rollenband at – zawias rolkowy do drzwi aluminiowych od Dr. Hahn

Dzięki nowemu produktowi Rollenband AT, firma Dr. Hahn daje producentom drzwi do dyspozycji system zawiasów drzwiowych, który może być dopasowany do większości istniejących na rynku systemów profili. 


Średnica rolki 20 mm odpowiada wysokim wymaganiom designerskim w budownictwie i architekturze oraz zapewnia stonowany, elegancki wygląd drzwi do domu oraz drzwi obiektowych. Bolec zawiasu, wykonany jako jedna część ze stali nierdzewnej, zapewnia dużą stabilność pracy. Jest tak zaprojektowany, że skrzydło drzwiowe można zdemontować także w sytuacji, kiedy jest maksymalnie opuszczone. 

Łożyskowanie wykonano z najwyższej jakości, niemal nieścieralnych materiałów – nawet pod wpływem bardzo dużych ciężarów skrzydeł i przy wysokiej częstotliwości pracy. Nie wymaga żadnej obsługi przez wykwalifikowany personel techniczny.

Rollenband AT – wysoka jakość, wygodna regulacja i szybki montaż


Pomimo smukłego wyglądu, trzyczęściowy zawias rolkowy AT gwarantuje nośność do 160 kg (przy zastosowaniu dwóch zawiasów). Zastosowanie 3 zawiasów zwiększa nośność do 180 kg (w zależności od użytych profili i zastosowania). Rollenband AT zgodnie z EN 1935:2002 osiąga klasą 14. Zawias regulowany jest w sześciu kierunkach: w poziomie +/- 1,5 mm, w pionie +/- 3 mm, a docisk uszczelki regulowany jest przez obrót tulejki łożyska +/- 0,3 mm. 

Rollenband at – zawias rolkowy do drzwi aluminiowych od Dr. HahnRollenband at – zawias rolkowy do drzwi aluminiowych od Dr. Hahn

Regulacja przeprowadzana jest we wnętrzu zawiasu, dzięki czemu kontur zawiasu nie ulega zmianie – nawet pod wpływem ekstremalnie dużego przestawienia skrzydła. Prosty i szybki montaż wykonywany jest za pomocą wkrętów oraz dopasowanych szablonów. 

#ZawiasyDrzwiowe, #ZawiasyRolkowe, #Monchengladbach

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży