| Wyświetleń:4366

Nowy system żaluzji LS Dark od ALUKON

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Sterowanie światłem i zaciemnianie w jednym: nowy system żaluzji fasadowych LS Dark łączy zalety listew lamel LS 80 z inteligentną koncepcją zaciemniania.

fot. ALUKON | Sterowanie światłem i zaciemnianie w jednym: nowy system żaluzji fasadowych LS Dark łączy zalety listew lamel LS 80 z inteligentną koncepcją zaciemniania.

Idealne połączenie światła dziennego z zaciemnieniem. Alukon prezentuje innowacyjny system żaluzji fasadowych i samonośnych LS Dark z bocznym prowadzeniem.


Dzięki nowej żaluzji fasadowej LS Dark firma Alukon otwiera nowe możliwości w planowaniu i realizacji optymalnej ochrony przeciwsłonecznej w budynkach mieszkalnych. Innowacyjny system łączy w sobie doskonałe zaciemnienie ze szczególnie wydajną kontrolą światła, dzięki czemu zawsze zapewnia pożądaną dawkę światła dziennego.

Optymalne wykorzystanie światła o każdej porze dnia i roku


Nowy system żaluzji fasadowych LS Dark oparty jest na udoskonalonej i niedawno wprowadzonej na rynek lameli prowadzącej światło LS 80. Ma ona specjalnie zaprojektowany kontur z predefiniowanym położeniem wynoszącym 20°, co umożliwia optymalne wykorzystanie światła w pomieszczeniu i jak najlepsze oświetlenie o każdej porze dnia i roku, a także najlepszy widok na zewnątrz i jednocześnie brak oślepienia. 

W systemie LS Dark specjalna lamela światłowodowa o bardzo dobrych właściwościach układania promieni słonecznych jest teraz połączona z innymi inteligentnymi detalami. Kurtyna porusza się w górę i w dół za pomocą specjalnego prowadzenia bocznego, które jest zintegrowane z dwiema prowadnicami żaluzji. Dzięki temu możliwe jest wykonanie lameli bez typowych otworów pod tekstylną taśmę prowadzącą. W ten sposób żadne promienie słoneczne nie mogą przedostać się do pomieszczenia.  

Dodatkowo między prowadnicą a lamelami zastosowano specjalne uszczelki szczotkowe oraz (aby zapobiec bocznemu padaniu światła) opcjonalnie zastosowano dodatkowe panele aluminiowe.  Zapewnia to niezwykle efektywne zaciemnienie i ułatwia korzystanie z LS Dark (zwłaszcza w sypialniach).

Nowy system żaluzji LS Dark od ALUKON
Pancerz żaluzji jest sterowany w górę i w dół za pomocą bocznego prowadzenia. Dzięki temu dla najlepszego
 zaciemnienia możliwe jest wykonanie całych lameli bez typowych otworów pod taśmę tekstylną.

Dyrektor zarządzający Alukon, Klaus Braun, wyjaśnia: W naszej koncepcji łączymy przeciwstawne podejścia do zaciemniania i sterowania oświetleniem w kompletny system, oferując w ten sposób jedno z najlepszych rozwiązań dotyczących zaciemniających żaluzji fasadowych  na rynku. Nasz LS Dark jest bliski zaciemnienia, jakie oferują rolety. Dodatkowe zalety, takie jak zintegrowane z systemem zabezpieczenia przed podważeniem, zapewniające skuteczną ochronę przed włamaniem, dopełniają naszą innowacyjność oraz innowacyjność tego produktu.


Swoboda projektowania i maksymalny komfort


W zależności od wymagań konstrukcyjnych i projektowych, jako niezależny system żaluzji zewnętrznych fasadowych, LS Dark jest dostępny we wszystkich kolorach RAL i 10 różnych kolorach lameli.

#OslonySloneczne, #ZaluzjeFasadowe, #Konradsreuth

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

ALUKON KG

95176 Konradsreuth
Münchberger Str. 31
tel.: 501089336
Fax: 0049 9292 950-293
e-mail: daniel.balicki@alukon.com
https://www.alukon.com/
https://www.facebook.com/ALUKON/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży