| Wyświetleń:3747

System inteligentnego domu od i3 Engineering na Budma 2023

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

System inteligentnego domu od i3 Engineering na Budma 2023

fot. i3 Engineering | System inteligentnego domu od i3 Engineering na Budma 2023

31 stycznia – 3 lutego ukraiński producent systemu inteligentnego domu i3 Engineering po raz pierwszy zaprezentuje swoje urządzenia w Polsce na targach Budma 2023. Stoisko wystawcy nr 76 znajduję się w pawilonie nr 5.


i3 Engineering to ukraińska firma zajmująca się produkcją automatyki budynkowej i przemysłowej. Firma produkuje sterowniki konfigurowane bez programowania z własnej aplikacji mobilnej. Linia produktów składa się z 17 sterowników serii Atom, 6 sterowników serii Atom Extension oraz aplikacji mobilnej i3 Home. Pojedynczy sterownik może pracować z różnymi rodzajami obciążeń, zapewniając łatwy i szybki proces konfiguracji inteligentnego domu.

Nasze urządzenia można połączyć w magistralę multi-master, dzięki czemu każde z nich może wiedzieć, co dzieje się z innymi. Użytkownik lub integrator tworzy regułę automatyzacji w aplikacji mobilnej, która przesyła ją do urządzenia. Urządzenie przetwarza regułę i wysyła polecenie do wykonania. Na przykład, jeśli przełącznik jest włączony, zapalą się dwie lampki, jeśli dwukrotne naciśnięcie – podniesie temperaturę powietrza, jeśli długie naciśnięcie – zasłoną się rolety. Chcemy, aby każdy elektryk mógł skonfigurować system automatyki o dowolnej złożoności za pomocą naszych urządzeń – mówi CEO i3 Engineering Paweł Tsiupka.


Sprzedaż systemu i3 Engineering w Polsce ruszyła latem 2022 roku. Pierwszym oficjalnym partnerem pozostała wrocławska firma Elon Automatyka, która także zajmuje się instalacją i ma duże doświadczenie na rynku automatyzacji.

System jest bardzo łatwy w instalacji, konfiguracji i może być wykorzystywany w różnych branżach. Pomagamy klientom podebrać rozwiązania pod kątem funkcjonalności, budżetu oraz designu. Także zajmiemy się doradztwem, projektem wykonawczym, wykonawstwem instalacji elektrycznej, instalacjami SMART HOME – mówi Wołodymyr Kozelski, dyrektor Elon Automatyka.


System i3 Engineering może zarządzać różnego rodzaju urządzeniami elektrycznymi, takimi jak oświetlenie, gniazdka, instalacje grzewcze i klimatyzacyjne, żaluzje i zasłony, nawadnianie itp. System można zainstalować w domach prywatnych, mieszkaniach, szklarniach, restauracjach, statkach, biurach, centrach handlowych, hotelach i wielu innych.

System inteligentnego domu od i3 Engineering na Budma 2023

Po otrzymaniu certyfikatu CE w 2021 roku firma skupiła się na rozwoju na Ukrainie i dystrybucji na rynkach, na których wykorzystywany jest zakres częstotliwości 50 Hz 230 V i 60 Hz 127 V. Firma posiada partnerów w 7 krajach: Ukraina, Litwa, Polska, Kazachstan, Gruzja, Egipt, Portugalia. Teraz firma poszukuje instalatorów i elektryków, aby wzmocnić swoją obecność w Polsce.

#SmartHome

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży