| Wyświetleń:4023

EKO-OKNA ujawnią na BUDMIE tajemniczy projekt sprzedażowy

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

EKO-OKNA ujawnią na BUDMIE tajemniczy projekt sprzedażowy

fot. EKO-OKNA | EKO-OKNA ujawnią na BUDMIE tajemniczy projekt sprzedażowy

Producent z Kornic przygotowuje się do wyjazdu na poznańskie targi, gdzie z okazji 25-lecia przygotował wiele premier produktowych, innowacyjnych technologii i specjalnych stref tematycznych na stoisku. Jednak to nie wszystko! Firma wesprze partnerów z Polski w procesie sprzedaży stolarki otworowej. 


Pilotażowy projekt, który wdraża firma Eko-Okna S.A. w zapowiedziach wygląda bardzo ciekawie. Szczegóły współpracy oraz możliwości zwiększenia zysków w 2023 roku będzie można poznać podczas targów BUDMA w Poznaniu.

Dzięki zaplanowanym już działaniom zapewnimy naszym dystrybutorom zwiększenie sprzedaży okien, drzwi i bram garażowych. Rozmowy z najstarszymi stażem partnerami biznesowymi już trwają. Wszyscy jednogłośnie twierdzą, że wezmą udział w nowym projekcie, który pokaże jak zwiększyć sprzedaż i zyski nawet o kilkanaście procent. Zapraszamy na targi BUDMA – tam dowiecie się więcej – mówi Michał Maciejewski, dyrektor pionu handlowo-zakupowego Eko-Okien. 


Dla firmy Eko-Okna S.A. liczą się klienci i ich potrzeby, dlatego mocno angażują się w projekty, które mogą im pomóc. Najnowszy, który zaprezentują podczas targów, ma odmienić biznesy polskich dystrybutorów.  

Zainteresowane osoby podczas targów BUDMA będą mogły zapisać się na wydarzenie, podczas którego otrzymają praktyczną wiedzę jak zwiększyć zyski w 2023 roku. Mogę jedynie zdradzić, że będzie to gotowe narzędzie, które wesprze współpracujących z Eko-Oknami dystrybutorów – mówi Michał Maciejewski.


Producent z Kornic jest częstym wystawcą, który niejednokrotnie zaskakuje nowymi produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami, a otrzymywane nagrody to potwierdzają. Tym razem firma tajemnicą owiewa swój nowatorski projekt. 

Zapraszamy na targi BUDMA. Będziemy tam od 31 stycznia do 3 lutego. Przyjdź, spotkaj się z nami i dowiedz się więcej na temat nowego projektu. Jesteśmy w Pawilonie nr 5, na stoisku nr 42 – mówi Marzena Bauerek, kierownik marketingu Eko-Okien. 


#oknaPVC, #oknaALU, #BUDMA, #ProdukcjaStolarki, #eko4u, #window4u, #Kornice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

EKO-OKNA S.A.

47-480 Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
tel.: (32) 415 17 63
Fax: (32) 418 30 62
e-mail: poczta@ekookna.pl
https://www.ekookna.pl
https://www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży