| Wyświetleń:5129

iCover – kompletny, innowacyjny system boków do skrzynek rolet aluminiowych

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Firma proTechnica wprowadza na rynek innowacyjny produkt: bok rolety zewnętrznej iCover® (patent nr P.442310). Bok iCover® przeznaczony jest do skrzynek aluminiowych dostępnych na polskim rynku w rozmiarach 180, 165, 150 mm.

fot. proTECHNICA | Firma proTechnica wprowadza na rynek innowacyjny produkt: bok rolety zewnętrznej iCover® (patent nr P.442310). Bok iCover® przeznaczony jest do skrzynek aluminiowych dostępnych na polskim rynku w rozmiarach 180, 165, 150 mm.

Firma  proTechnica wprowadza na rynek innowacyjny produkt: 

bok rolety zewnętrznej iCover® (patent nr P.442310)
Bok iCover® przeznaczony jest do skrzynek aluminiowych dostępnych na polskim rynku w rozmiarach 180, 165, 150 mm.


Warto zwrócić uwagę na zalety boku iCover®. Przede wszystkim pozwala on na znaczne zaoszczędzenie powierzchni magazynowej. Jeden bok iCover® umożliwia wyprodukowanie rolety w kilku wersjach. Zastosujemy go jako:

» bok zewnętrzny rolety podtynkowej 90°
» bok podziałowy do skrzynek 45° i 90°
» bok zewnętrzny rolety naściennej 45° W boku iCover® zastosowano otwory i znaczniki ułatwiające i przyśpieszające cykl produkcyjny. Znaczniki umożliwiają też poprawę estetyki montażu skrzynki. Jednym z najważniejszych elementów boku iCover® jest dwuelementowy ślizg iSlide®:

» umożliwia on błyskawiczną wymianę pancerza bez konieczności stosowania buforów;
» odsuwa pancerz od prowadnic o 1,5 mm po każdej ze stron dzięki temu pancerz bez oporów przesuwa się w prowadnicy.

Ważną zaletą boku iCover® jest osłona wewnętrzna. Wyprofilowanie osłony powoduje, że po podniesieniu rolety pancerz nie styka się z nią. Dzięki temu rozwiązaniu nawet silniki z detekcją nie będą blokowały się w skrzynce. Osłona ułatwia też transport (nawet pionowy) oraz bezpieczne podłączanie przewodów.

Generalnym dystrybutorem iCover® jest firma Building Shutter System (Building Plastics).


Artykuł promocyjny
#iCover, #RoletyALU, #SkrzynkiRoletowe

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY