| Wyświetleń:4069

Magiczne święta z DRUTEX-em

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Magiczne święta z DRUTEX-em

fot. DRUTEX | Magiczne święta z DRUTEX-em

DRUTEX, razem z Miastem Bytów, po raz kolejny wspólnie przygotowują Jarmark Świąteczny. Potrwa siedem dni, start 5 grudnia. Na bytowskim rynku atrakcji nie zabraknie. Mikołaja z upominkami również. Dotrze też prawdziwy renifer, a miasto będzie można obejrzeć z nieco innej perspektywy.


Od 5 do 11 grudnia, goście odwiedzający bytowski rynek będą mogli poczuć magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. DRUTEX, jak co roku, zadba o świąteczny wystrój tego miejsca i najważniejsze atrakcje. 


DRUTEX, jeden z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej, to firma od zawsze związana z Bytowem. Obecnie zatrudnia blisko cztery tysiące osób, będąc największym pracodawcą w mieście oraz jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Firma od zawsze angażuje się w działania na rzecz miasta i jego mieszkańców. 

Dziś DRUTEX działa na rynku globalnym, docieramy z naszymi produktami do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Jesteśmy jednak firmą stąd, z Bytowa. Tu działamy już od 37 lat, stąd są nasi pracownicy i ich rodziny. Dlatego angażujemy się i wspieramy rozwój miasta. A atrakcje Jarmarku Świątecznego to nasz już od kilku lat tradycyjny prezent dla mieszkańców Bytowa oraz wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą miasto. Co roku staramy się zaskakiwać czymś nowym — mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR w firmie DRUTEX. Tegoroczny jarmark będzie niepowtarzalny, zapewni prawdziwie magiczny wstęp do świąt. Każdy znajdzie coś dla siebie. Doskonała zabawa i uśmiech gwarantowane.


W tym największą atrakcją jarmarku będzie, po raz pierwszy w Bytowie, świąteczne koło widokowe o wysokości 15 metrów, na którym zawiśnie 10 kolorowych gondol. Przejażdżka w gondoli na takim kole to niezapomniane przeżycie, a przy tym możliwość obejrzenia Bytowa z nieco innej perspektywy. Będą także już znane i lubiane karuzela wenecka czy kolejka zimowa.

W weekend, 10-11 grudnia, na rynku pojawi się natomiast zagroda świętego Mikołaja, a jednym z jej mieszkańców będzie prawdziwy żywy renifer, gość z dalekiej północy. Nie zabraknie też elfa. Mikołaj będzie miał oczywiście worek ze słodkimi upominkami i to nie tylko dla grzecznych. Z każdym też chętnie zapozuje do zdjęcia, a pamiątkową odbitkę będzie można już po chwili odebrać na miejscu.

Wszystkie atrakcje, jak co roku, są fundowane przez DRUTEX i dostępne za darmo.

Stoiska i animatorzy na scenie


Jak na jarmark przystało, pojawią się też oczywiście stoiska z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i regionalnymi przysmakami. To doskonała okazja, by znaleźć prezenty i zrobić zakupy na święta.

Codziennie od godziny 16 do 18 na jarmarkowej scenie pojawiać się będą animatorzy, którzy przygotują świąteczne konkursy i zabawy dla najmłodszych i nie tylko. W planach są też występy miejscowych artystów. Zadba o to Bytowskie Centrum Kultury.

#DRUTEX, #jarmark, #Bytow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży