| Wyświetleń:3849

tremco illbruck mecenasem konkursu TOPTEN OKNA 2022

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

tremco illbruck mecenasem konkursu TOPTEN OKNA 2022

fot. tremco illbruck | tremco illbruck mecenasem konkursu TOPTEN OKNA 2022

tremco illbruck było mecenasem konkursu TOPTEN Okna 2022, będącego częścią Dni Oszczędzania Energii (16-17.11.2022 we Wrocławiu) – konferencji organizowanej cyklicznie od kilku lat przez Dolnośląską Agencję Energii i Środowiska.


Serdecznie dziękujemy organizatorom, że mogliśmy być częścią tego prestiżowego wydarzenia dla architektów – mówi Łukasz Augustyniak, Product & Marketing Manager tremco illbruck Sp. z o.o.


Konkurs TOPTEN Okna odbywa się co dwa lata, a jego celem jest promowanie na polskim rynku inwestorskim i konsumenckim najlepszych pod względem efektywności energetycznej okien i drzwi. Podsumowaniem konkursu jest wydawany katalog okien pionowych, połaciowych i drzwi wraz z etykietami energetycznymi sporządzonymi w naszym autorskim programie Etykieta Energetyczna Stolarki.
Uczestnikami konkursu są producenci oraz dystrybutorzy stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej przeznaczonej do montażu w indywidualnym i komunalnym budownictwie. Zgłaszana do konkursu stolarka powinna być dostępna na polskim rynku i posiadać wymagane prawem dokumenty potwierdzające deklarowane parametry techniczne, wydane przez akredytowane laboratoria polskie lub zagraniczne.

#TOPTEN, #Konkurs, #MontazStolarki, #Krakow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży