| Wyświetleń:3586

NEXIO – nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

NEXIO – nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI

fot. WIŚNIOWSKI | NEXIO – nowe drzwi w ofercie WIŚNIOWSKI

Wymarzony dom już od wejścia powinien spełniać najważniejsze potrzeby wszystkich domowników. Wybór drzwi NEXIO to zakup funkcjonalny i energooszczędny. Wystarczy przyjrzeć się konstrukcji nowego produktu WIŚNIOWSKI.


Funkcjonalność, design i energooszczędność


Na drzwi NEXIO składa się ościeżnica o głębokości 70 mm z 5-komorowych profili PVC. Ościeżnicę wzmocniono dodatkowo profilem stalowym. Wypracowana konstrukcja gwarantuje funkcjonalność, ale i dobry design. Kolor ościeżnicy idealnie współgra z powierzchnią stalowego skrzydła. Produkt w myśl idei Home Inclusive™ można kolorystycznie i wzorniczo dopasować także do pozostałych elementów stolarki: okien, bram czy ogrodzenia. 

Skrzydło to obok ościeżnicy najważniejszy element konstrukcyjny drzwi. Drzwi NEXIO wyposażono w skrzydło z okleinowanej blachy stalowej, które wypełniono płytą XPS. Konstrukcja drzwi pozwoliła na uzyskanie bardzo dobrych parametrów termicznych. Współczynnik Ud dla drzwi o wymiarach referencyjnych z progiem tworzywowym wynosi 0,88 [W/m²K]. Wynik ten potwierdza, że drzwi NEXIO to produkt energooszczędny, który z powodzeniem można rozliczyć w ramach ulg i dotacji z programu Czyste Powietrze. 

Bezpieczne zamknięcie inwestycji


Każdy inwestor marzy, by po zamknięciu drzwi poczuć się bezpiecznie w swoim domu. Drzwi NEXIO spełniają kryteria w zakresie wodoszczelności (klasa 3A i 2A), odporności na wiatr (klasa B5/C5) czy przepuszczalności powietrza (klasa 4). By zabezpieczyć dom przed wizytą osób niepowołanych, NEXIO w standardzie wyposażono w dwa niezależne zamki i trzy sztuki bolców przeciwwyważeniowych. Opcjonalnie drzwi doposażyć można również w trzypunktową zasuwnicę, która gwarantuje optymalny docisk na całej wysokości.
Na drzwi NEXIO klient otrzymuje 2-letnią gwarancję. Jednocześnie wciąż trwa proces testowania drzwi. W wewnętrznych badaniach NEXIO osiągnęły wynik 210 000 cykli otwarcie-zamknięcie – to niemal 100 lat swobodnego użytkowania. Produkt oczekuje na wykonanie badań potwierdzających klasę 6. (200 000 cykli) według normy EN 12400:2004 w akredytowanej jednostce certyfikującej. 

CREO, NOVA, NEXIO czyli nextsteps w ofercie drzwiowej marki WIŚNIOWSKI 


Dotąd w ofercie WIŚNIOWSKI znaleźć można było aluminiowe drzwi CREO o niemal nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych i aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne NOVA z innowacyjną funkcją czasową. Teraz do rodziny produktów WIŚNIOWSKI dołączają drzwi NEXIO. 

» Dowiedz się więcej o drzwiach NEXIO


#DrzwiZewnetrzne, #HomeInclusive, #Wieloglowy

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży