| Wyświetleń:3667

Nowe maszyny z bezpłatnym pakietem HOMAG App Plus

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

HOMAG App Plus: szybszy serwis, lepsza kontrola, większa przejrzystość.

fot. HOMAG | HOMAG App Plus: szybszy serwis, lepsza kontrola, większa przejrzystość.

Już teraz Pakiet App-Plus dostępny jest bezpłatnie przy zakupie każdej nowej maszyn HOMAG – błyskawiczny serwis, przejrzysty status maszyny oraz pełna kontrola narzędzi od teraz o każdej porze i na wyciągnięcie ręki na tablecie, smartfonie lub komputerze.


Za pomocą pakietu App-Plus można bezpłatnie i bez wyjątku przetestować wszystkie dostępne aplikacje w okresie obowiązywania gwarancji maszyny. W ramach pakietu App-Plus do każdej nowo zakupionej maszyny otrzymasz pięć aplikacji cyfrowych: ServiceBoard, MachineBoard, serviceAssist i twinio – całkowicie bezpłatnie przez cały okres gwarancji maszyny. Dodatkowo HOMAG oferuje także bezpłatny dostęp do aplikacji cyfrowej MMR Mobile, która umożliwia stałą kontrolę i analizę parku maszynowego. 

Aby móc korzystać z aplikacji wystarczy, że założysz konto użytkownika na platformie tapio (zarejestrujesz się i podłączysz swoje maszyny). Czy ten produkt jest dostępny w Twoim kraju? Sprawdź dostępność tutaj.

Dlaczego to robimy? Zależy nam na tym, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać dostępne aplikacje cyfrowe i czerpać z nich maksymalne korzyści. Skorzystaj z naszej oferty i już teraz wkrocz z nami do cyfrowego świata obróbki drewna. Czerp korzyści bez żadnych zobowiązań – zachęcają przedstawiciele HOMAG.  

#ProdukcjaStolarki, #ObrobkaStolarki, #SrodaWielkopolska

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

HOMAG Polska Sp. z o.o.

63-000 Środa Wielkopolska
ul. Prądzyńskiego 24
tel.: +48 61 647 4500
tel.: +48 61 647 4509
e-mail: info-polska@homag.com
https://www.homag.com/pl/
https://www.facebook.com/HomagPolska/

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży