| Wyświetleń:4050

ENERGY GRETA od Abakus – okna jak z betonu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

ENERGY GRETA od Abakus – okna jak z betonu

fot. Abakus | ENERGY GRETA od Abakus – okna jak z betonu

ABAKUS ma dla swoich klientów nową propozycję do nowoczesnych i industrialnych wnętrz. Poza popularnymi dziś oknami w kolorach antracytu i czerni, producent ma teraz do zaoferowania wyróżniające się naturalną fakturą i do złudzenia przypominające beton okna bluENERGY GRETA.


Choć beton – porowaty, niejednorodny i zupełnie niepowtarzalny materiał – nadal pojawia się głównie na posadzkach i sufitach, to staje się jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów w świecie designu. Teraz, dzięki nowym oknom bluENERGY GRETA, beton może być obecny również na stolarce okiennej i z powodzeniem łączyć najlepsze parametry techniczne z aspektami wizualnymi. To doskonałe uzupełnienie fasad budynków, które samo w sobie jest designerskie i wyjątkowe. 

blueENERGY GRETA to zupełnie nowa propozycja firmy Abakus, która z pewnością zachwyci wielbicieli stylu industrialnego. Okna zbudowane są na bazie doskonale znanych i cenionych profili bluEVOLUTION82 marki Salamander. Współczynnik przenikania ciepła okien bluENERGY GRETA wynosi Uw = 0,76 W/m²K (dla okna referencyjnego 1230×1480). 

Nowe okna GRETA do złudzenia przypominają beton nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz. W odróżnieniu od np. stolarki w okleinach drewnopodobnych, profile bluENERGY GRETA nie są pokryte folią, tylko w całości wykonane z tworzywa podobnego do betonu. Nawet po otwarciu wszystkie widoczne elementy ram i skrzydeł są w tym samym kolorze. Mają taką samą, lekko chropowatą naturalną strukturę powierzchni. 

» Dowiedz się więcej o bluENERGY GRETA


#oknaPVC, #stolarkaPVC, #ProdukcjaStolarki, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży