| Wyświetleń:4383

Zamek motoryczny MACO M-TS – nowy standard komfortu

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Zamek motoryczny MACO M-TS – nowy standard komfortu

fot. MACO | Zamek motoryczny MACO M-TS – nowy standard komfortu

Jedyne czego chcesz po ciężkim dniu to odciąć się od hałasu z zewnątrz i szybko znaleźć się we własnym domu. Zamknąć drzwi i zapomnieć o codzienności – M-TS jest w tym przypadku doskonałym wyborem. 


Jak zapewnia MACO, M-TS to najszybszy na rynku motoryczny zamek wielopunktowy – zarówno w działaniu, jak i w montażu, który ma wyznaczać nowe standardy obsługi drzwi wejściowych. Dodatkowo sami decydujemy, czy chcemy otwierać drzwi za pomocą skanu linii papilarnych, klawiatury kodowej czy smartfona. 

Różnica tkwi w szczegółach


Tradycyjne zamki z napędem ryglują i odryglowują z pełną mocą silnika. MACO ma rozwiązanie, które sprawia, że zamek działa wygodniej, szybciej, ciszej. Sprawdzona technologia trzech zapadek pomaga przy zamykaniu: zapewnia doskonałe trzymanie i dużą siłę docisku. Dopiero po zamknięciu skrzydła silnik uruchamia się i rygluje.

Oznacza to, że drzwi z elektromechanicznym zamkiem M-TS są odblokowywane w ciągu zaledwie 0,3 sekundy i działają znacznie ciszej. M-TS można zawsze otworzyć za pomocą klucza, wystarczy tylko jeden obrót.

Baza dla nowoczesnych drzwi


Nowoczesnych drzwi nie otwiera się za pomocą klucza, ale za pomocą systemu kontroli dostępu, takich jak skaner linii papilarnych, funkcję dzień/noc lub smartfon. Zamek z silnikiem jest niezbędny, żeby móc zrealizować tak różne scenariusze otwierania.

Sprawdzanie, czy drzwi są zamknięte również spoza domu wkrótce stanie się standardem. W końcu w przyszłości większość drzwi będzie zintegrowana z systemem domu inteligentnego. Dokładnie na takie potrzeby odpowiada zamek silnikowy M-TS, który jest kompatybilny z dostępnymi na rynku systemami monitoringu budynku.

» Dowiedz się więcej o zamku M-TS


#OkuciaOkienne, #OkuciaDrzwiowe, #ZamkiDrzwiowe, #Gliwice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży