| Wyświetleń:4362

Czarne okna – wady i zalety ciemnych okien PVC

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Czarne okna – wady i zalety ciemnych okien PVC

fot. ABAKUS | Czarne okna – wady i zalety ciemnych okien PVC

Aranżując swoje domy i mieszkania, inwestorzy coraz chętniej sięgają po czerń i ciemne odcienie szarości. Moda ta nie ominęła także stolarki otworowej, a antracytowe i czarne okna PVC nie dziwią obecnie nikogo. 


Jednak, czy ciemna stolarka otworowa jest praktyczna i funkcjonalna? Eksperci Fabryki Okien Abakus przedstawiają najważniejsze wady i zalety stolarki utrzymanej w ciemnych barwach.

Okna z PVC podbiły rynek i stały się najpopularniejszym wyborem. Konsumenci docenili ich wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne, łatwość konserwacji i wysokie parametry izolacyjności termicznej. Okna PVC szybko uznano za najlepszy wybór. Tyle że wybór ten dostępny był włącznie w jednym kolorze – uniwersalnej bieli. Bieli, która szybko się znudziła sporej części użytkowników.

Alternatywa pojawiła się stosunkowo niedawno. Producenci stolarki zaczęli proponować okna PVC w barwnych okleinach. Pojawiły się folie kolorowe, a także wzory inspirowane naturalnym drewnem. A potem – pojawiła się ona – CZERŃ i jej nieco jaśniejszy kolega – ANTRACYT.

» Zapoznaj się z pełną treścią artykułu na: abakus-okna.com.pl/blog/czarne-okna-sprawdz-wady-i-zalety-ciemnych-okien-pvc


#oknaPVC, #stolarkaPVC, #ProdukcjaStolarki, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży