| Wyświetleń:5053

Nowy Dyrektor Zarządzający Somfy Polska

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Yann Barou, Dyrektor Zarządzający Somfy Polska

fot. Somfy | Yann Barou, Dyrektor Zarządzający Somfy Polska

Od 21 października funkcję Dyrektora Zarządzającego Somfy Polska sprawuje Yann Barou, który zastąpił na tym stanowisku Radosława Borkowskiego, który wraz z końcem miesiąca złożył swoją rezygnację (przeczytaj).


21 października Yann Barou objął tymczasową funkcję Dyrektora Zarządzającego Somfy Polska. Ekspert, który od czterech lat zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Business Area Eastern Europe w Somfy i sprawuje pieczę nad realizacją strategii firmy na obszarze całej Europy Wschodniej, zastępuje dotychczasowego Dyrektora Zarządzającego w spółce w Polsce – Radosława Borkowskiego, który przyczynił się do znacznego rozwoju marki na polskim rynku w ostatnich latach. Radosław Borkowski był odpowiedzialny między innymi za spozycjonowanie marki Somfy w Polsce oraz digitalizację procesu sprzedaży poprzez otwarcie sklepów internetowych dla klientów biznesowych i dla użytkowników końcowych.

Marce Somfy przez lata udało się zbudować silną pozycję na polskim rynku. Jestem wdzięczny Radosławowi za sprawne wdrażanie strategii firmy oraz za to, że zawsze brał pod uwagę potrzeby klientów – mówi Yann Barou. – Jednocześnie pragnę zapewnić, że mimo zmian będziemy nadal pracować nad budowaniem rozpoznawalności marki na rynku polskim i rozbudową sieci sprzedaży. Mimo globalnych wyzwań związanych z logistyką, a także z niestabilną sytuacją w regionie, nie chcemy rezygnować z naszych celów, widzimy duży potencjał rozwoju, który pozwoli nam nadal stabilnie rosnąć. Przypomnijmy, nasze rozwiązania w znaczący sposób podnoszą komfort użytkowników, jak również przyczyniają się do niższej konsumpcji energii, co obecnie jest dużym wyzwaniem zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i tych biznesowych.


Ostatnie miesiące stanowią prawdziwe wyzwanie dla niemalże każdego sektora gospodarki. Dotyczy to również branży budowlanej i technologicznej, co odbija się na sektorze automatyki domowej, w tym również systemach smart home. W tej sytuacji marka Somfy postawiła na nowe rozwiązania, które nadal planuje rozwijać. Wśród proponowanych przez nią innowacji przoduje zwrócenie się ku odnawialnym źródłom energii, takim jak zasilanie słoneczne. Dzięki temu firma dba zarówno o ekologiczny aspekt swojej działalności, zwiększenie komfortu użytkowników, jak i ograniczenie wydatków na energię.

#AutomatykaDomowa, #SmartHome, #SomfyExpert, #MojeSomfy, #Warszawa

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży