| Wyświetleń:3642

Brama rozwierna PRESTO 50 – tradycja i funkcjonalność

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Brama rozwierna dwuskrzydłowa PRESTO 50

fot. WIŚNIOWSKI | Brama rozwierna dwuskrzydłowa PRESTO 50

Brama dwuskrzydłowa PRESTO 50 to nowość w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Przeznaczona jest do miejsc, gdzie warunki zabudowy nie pozwalają na montaż bramy segmentowej czy roletowej: w budynkach nieocieplonych, gospodarczych, przemysłowych lub technicznych. Atutem bramy jest wysoka estetyka wykonania i solidne zabezpieczenia. 


Stabilna konstrukcja 


Brama PRESTO 50 otwierana jest ręcznie, na zewnątrz. Standardowo została wyposażona w ościeżnicę montowaną w otworze i dwa symetryczne skrzydła. Składają się one z panela segmentowego o grubości 40 mm wypełnionego pianką poliuretanową. Spawana konstrukcja zapewnia sztywność, odporność na odkształcenia i niezawodność funkcjonowania. Wysoką jakość produktu gwarantują jednokomorowe kształtowniki stalowe (bez przegrody termicznej) oparte na systemie Forster Presto. Kształtowniki produkowane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i poszanowania środowiska. 

Solidne zabezpieczenia 


Skrzydło czynne posiada standardowo jednopunktowe ryglowanie – zamek wpuszczany. Dodatkowo w bramach o szerokości lub wysokości powyżej 2500 mm, a w pozostałych przypadkach na życzenie klienta – montowany jest rygiel górny. Skrzydło bierne posiada ryglowanie dwupunktowe uruchamiane za pomocą dźwigni obrotowej. 

Funkcjonalne rozwiązania 


Bramę PRESTO 50 można wyposażyć w dodatkowe udogodnienia: drzwi przejściowe, kratki wentylacyjne, okienka czy panel aluminiowy przeszklony. PRESTO 50 może zostać w całości wypełniona żaluzją wentylacyjną – rozwiązanie takie dedykowane jest do pomieszczeń stacji transformatorowych.  

Brama uszczelniona jest na całym obwodzie za pomocą uszczelek przymykowych, a między panelami znajdują się uszczelki międzypanelowe. Spawane, stalowe zawiasy zapewniają stabilność mocowania i zapobiegają opadaniu bramy.  

Dbałość o estetykę 


Panele bram dwuskrzydłowych PRESTO 50 występują w przetłoczeniu gładkim lub wysokim. Klient może wybrać kolorystykę RAL, Home Inclusive 2.0 oraz okleinę. Spawane połączenia są szlifowane i polerowane, ościeżnica i rama skrzydeł – malowane proszkowo. Listwy mocujące panele w skrzydle bramy montowane są na wcisk (brak widocznych elementów mocujących). To wszystko zapewnia estetyczny wygląd. 

Brama rozwierna dwuskrzydłowa PRESTO 50

To tradycyjna, niezwykle estetyczna brama, którą poddaliśmy wielu testom w Instytucie Techniki Budowlanej, jest wodoszczelna i odporna na obciążenie wiatrem. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania bramy segmentowej czy roletowej – podkreśla Maciej Perz, Menedżer Produktu WIŚNIOWSKI. 


#BramyGarazowe, #HomeInclusive, #Wieloglowy

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży