| Wyświetleń:4186

WALA stawia na modułowe uchwyty do drzwi

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Uchwyt do drzwi MPS31

fot. WALA | Uchwyt do drzwi MPS31

Wprowadzając do oferty nową serię pochwytów, WALA stawia na nową ideę. Wychodząc naprzeciw wysublimowanym gustom klientów oraz nowatorskiemu podejściu do projektowania paneli drzwiowych, WALA oficjalnie przedstawia uchwyty modułowe.  


Nazwa serii "MODUŁOWE" sugeruje, że składają się z modułów... i tak w istocie jest – osobno nóżki i osobno rura uchwytu. Takie założenie daje szerokie spectrum kombinacji w kwestii wykończenia pochwytu. Zdecydowanie bardziej elastyczne podejście pomaga dostosować całościową frontową kompozycję uchwytu z drzwiami. Od teraz uchwyt może nie tylko dostosowywać się do drzwi, aby tworzyć spójny design, ale może również nadawać swoistego charakteru dla minimalistycznego panelu drzwiowego.

Fala z płaskownika – uchwyt do drzwi


Nowa seria uchwytów obejmuje kilka modeli – jako pierwszy WALA dumnie przedstawia uchwyt wykonany z płaskownika – MPS31. 

uchwyt wykonany z płaskownika – MPS31

 
Przedstawiona antaba przykładowa posiada złote nóżki i czarną rurę, dodatkowo wzbogacona dwoma taśmami LED w odcieniu ciepłym. W środkowej nóżce umiejscowiony został mikroprzełącznik sterujący podświetleniem uchwytu oraz elektrozaczepem w drzwiach. Drzwi z tym uchwytem to wyraz ekskluzywnej elegancji w odbiorze wizualnym elewacji budynku. 

              Pochwyt modułowy MPS31

Ten prosty i opływowy design pochwytu MPS31 budzi skojarzenia z delikatną falą. Ogromna ilość kombinacji wykończeniowych bez wątpienia dopracuje wizualnie front każdych drzwi. Definiując ostateczny wygląd uchwytu do dyspozycji są: lakiery z pełnej palety RAL, powłoka INOX, ANODA oraz sublimacja imitująca drewno. 

Połączenia efektów są totalnie dowolne. Daj wodze swojej wyobraźni, nie krępuj się, wymyślaj, a my postaramy się spełnić twoje marzenia, wykonując Twój nowy modułowy uchwyt do drzwi – zachęcają do eksperymentów eksperci WALA.  

                         

Ergonomiczny profil – modułowe "D"


Do serii uchwytów modułowych włączono również pochwyty wykonane z rury o przekroju litery „D” o wymiarach Ø45x25. Antaby stworzone na podstawie tego profilu są bardzo wdzięczne dzięki swemu zaokrągleniu. Kształt ten jest przyjazny w dotyku podczas użytkowania, ponieważ dłoń naturalnie i wygodnie układa się na tym ergonomicznym kształcie. 

Ważną rolę pełni też aspekt wizualny, gdzie owo zaokrąglenie profilu nadaje swego rodzaju miękkości i delikatności. WALA proponuje dwa modele serii modułowej stworzone na bazie rury "D". Jeden zakończony na ostro MD90, drugi zaokrąglony MD90C.
Uchwyty MD90 i MD90C
 Jeśli budynek jest stonowany, posiada proste bryły i kolory, i chcemy zachować przejrzysty design, możemy zastosować uchwyt w jednorodnym kolorze dopasowanym do koloru drzwi. Delikatnie podkreślić go tylko podświetleniem punktami LED. Zdarzają się takie projekty, gdzie panele drzwiowe są jednolite, pozbawione dekoracji. 

MQ90C antracyt WALA uchwyt do drzwi

W takich przypadkach czasami lepiej, gdy pewne części zlewają się ze sobą, nie narzucając się zbytnio. Dopełnia to całościowy wizerunek budynku i nie emanuje przesadą. Uchwyt skromnie i subtelnie świeci, dyskretnie przyciągając wzrok.  
 

Uchwyt nieZwykły – nowa seria


Proste rzeczy bywają czasem bardziej wymowne i konkretne niż te nadwyraz skomplikowane. Wszystko jest względne i zależne od różnych czynników. Aby zaspokoić również klasyczne gusta, do nowej serii modułowej WALA dodała także uchwyty do drzwi wykonane z rury kwadratowej oraz prostokątnej. Standardy mają w sobie jeden ogromny plus. Są uniwersalne i łatwo dopasować je do każdego stylu i projektu. Tak właśnie działa ich nadzwyczajność w postrzeganej powierzchownie zwyczajności. 

MQ90
 
Modułowe uchwyty do drzwi jest rozwiązaniem dla wymagających klientów. Możliwość estetycznego dopasowania pochwytu do panelu drzwi jest bardzo ważna dla końcowego odbioru elewacji budynku. Taka dowolność w konfiguracji kolorystycznej otwiera wachlarz opcji. Wykorzystując dostępne powłoki, możemy zaprojektować piękną i spójną wizualnie przestrzeń frontową. Wizualizacja poniżej ukazuje taką idealną wersję wydarzeń. Rura uchwytu, część powierzchni panelu drzwiowego oraz doniczka na kwiatek są wykończone lakierem RAL 1036. 

MQ90 gold inox – modułowy uchwyt do drzwi WALA

Nowoczesne budynki – nowe uchwyty do drzwi


Współczesna architektura bywa zaskakująca – niewiarygodne formy, ciekawe połączenia materiałów i kolorów. Architekci i deweloperzy wykazują wyższą świadomość przestrzeni, tworząc coraz bardziej przemyślane projekty. Zminimalizowane ograniczenia technologiczne otwierają szerokie spojrzenie na budownictwo. Nowoczesne budynki są bardzo inspirujące i wysoko spersonalizowane. Aby sprostać wymaganiom architektów, deweloperów i klientów końcowych, WALA stawia na modułowe uchwyty do drzwi. Nowa seria zawiera w sobie też pochwyty z rury kwadratowej i prostokątnej w wersji zaokrąglonej. Klasyczny i prosty kształt został wizualnie zmiękczony owym zaokrągleniem na łączeniu nóżki z rurą pochwytu. 

MQ90C
Doskonale sprawdzą się zarówno na drzwiach do domu, jak i do firmy, biura czy sklepu. Budynki uzupełnione drzwiami z uchwytem modułowym będą zdecydowanie wyróżniać się na tle standardowych rozwiązań, gdzie drzwi zdobi klasyczna klamka. Kolorystyka pochwytów jest dowolna. Modułowe uchwyty do drzwi możemy dodatkowo uszlachetnić stosując systemy kontroli dostępu oraz podświetlenie LED. Taka ekstrawagancja jest dobrym pomysłem dla każdego, kto lubi projekty wyjątkowe i rzucające się w oczy. 

Niesamowicie prezentuje się połączenie złota z czernią. Takie okucia do drzwi dodają klasy, natomiast trzeba wykorzystywać je ze smakiem. Nie wszystkie wnętrza przyjmą takie połączenie, ale w poniższym biurze przyjęło się wyśmienicie – tłumaczą eksperci WALA. 

 
MQ90C gold – modułowy uchwyt do drzwi wewnętrznych WALA

Wśród architektów i projektantów elementy modułowe są niezwykle cenione, głównie ze względu na możliwość łatwiejszego dostosowania do potrzeb. Modułowy charakter jest coraz częściej stosowany w produktach różnego typu. Cecha ta umożliwia spersonalizowanie przedmiotu i dostosowanie go do gustu, dzięki czemu efekt końcowy jest niepowtarzalny i oryginalny. Paradoksalnie uproszczone elementy modułowe są doskonałym budulcem dla skomplikowanych i wyjątkowych projektów. Dla porównania: z małych klocków LEGO, które są elementami modułowymi, możemy zbudować niewiarygodne i monumentalne rzeczy. Wystarczy otworzyć wyobraźnię.

Modułowe uchwyty do drzwi to przełomowy element dekoracyjny i praktyczny zarazem. Takie drobiazgi mogą wiele zdziałać na korzyść odbioru wizualnego budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uchwytów modułowych (i nie tylko) prezentowaną przez producenta okuć do drzwi WALA (zobacz).
 
#UchwytyDrzwiowe, #OkuciaDrzwiowe, #KontrolaDostepu, #UchwytyModulowe, #Wilkowice

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY

Strona główna | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

WALA Sp. z o.o.

43-365 Wilkowice
ul. Parkowa 16
tel.: 033 8272390
tel.: 033 8171831
Fax: 033 8272391
e-mail: wala@wala.pl
https://www.wala.pl
https://www.facebook.com/WalaPolska

» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży