| Wyświetleń:3866

Rusza 'Akademia Wiedzy Praktycznej G-U'

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

Rusza 'Akademia Wiedzy Praktycznej G-U'

fot. G-U | Rusza 'Akademia Wiedzy Praktycznej G-U'

G-U Polska uruchamia „Akademię Wiedzy Praktycznej”. W jej ramach powstaje cykl filmowych poradników, w których eksperci G-U krok po kroku objaśniają konkretne techniczne przypadki, z którymi spotka się każdy pracownik działu technicznego, produkcji oraz monter/instalator pracujący na systemach marki G-U.


Chcemy, aby nasza Akademia opierała się rzeczywiście na praktycznych poradach. Z tego powodu każdy odcinek poświęcony jest jednemu przypadkowi, sytuacji wziętej z życia. Tematykę dobraliśmy na podstawie pytań, jakie trafiają do naszego działu technicznego od kontrahentów i klientów. Tworząc te minitutoriale, chcemy producentom stolarki opartej na naszych systemach dać do ręki materiał źródłowy, prosto od naszej ekipy technicznej. Narzędzie, które wyjaśnia szczegółowo, jak poradzić sobie z konkretnym technicznym problemem – wyjaśnia Piotr Kosmowski, szef działu techniki i rozwoju w G-U Polska.


Akademia Wiedzy Praktycznej na kanale YouTube startuje 28 września. Co ważne, tematyka materiałów wideo będzie obejmować wszystkie marki, jakie znajdują się w portfolio grupy G-U. Na początek zespół przygotował 5 odcinków, kolejne będą sukcesywnie nagrywane i publikowane na kanałach w mediach społecznościowych G-U Polska.

Obecnie dostępne są następujące filmy:


» Akademia Wiedzy Praktycznej GU


#DrzwiWejsciowe, #OkuciaDrzwiowe, #KontrolaDostepu, #AkademiaWiedzyPraktycznej, #AkademiaGU, #Poznan

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY