| Wyświetleń:3943

DRUTEX 'Gwiazdą Buildera'

Zainteresowany? Poproś o ofertę!

DRUTEX 'Gwiazdą Buildera'

fot. DRUTEX | DRUTEX 'Gwiazdą Buildera'

DRUTEX, jeden z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej, został „Gwiazdą Rankingu Buildera” w kategorii "Największe przychody w województwie pomorskim" wśród firm produkujących materiały budowlane i wykończeniowe. 


Ranking jest elementem projektu Build the Future, zainicjowanym przez miesięcznik Builder, PwC Polska i Bisnode Polska (obecnie Dun&Bradstreet) w 2019 r. Celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych. To zestawienie 300 największych firm budowlanych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów. W tym gronie jest DRUTEX. Przychody firmy w 2021 roku przekroczyły 1,3 mld złotych. 

DRUTEX, firma z 37-letnią historią, zbudowana od podstaw przez Leszka Gierszewskiego, to obecnie marka o zasięgu globalnym, wizytówka polskiej przedsiębiorczości. Zatrudniając blisko cztery tysiące pracowników, jest jednym z największych i najbardziej cenionych pracodawców na Pomorzu. Codziennie z hal produkcyjnych o powierzchni 11 hektarów wyjeżdża do siedmiu tysięcy okien. 80 procent trafia na eksport. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku.

DRUTEX to zawsze zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości. Tym, a także sprawną i szybką realizacją zamówień, które płyną z całego świata, zdobywamy serca Klientów – mówi Gabriela Gusztyn-Popławska, dyrektor ds. PR DRUTEX. – Ich grono z roku na rok rośnie, a nasze produkty trafiają do krajów na wszystkich kontynentach, w czym pomaga rozbudowana sieć partnerów handlowych i sprawna logistyka. By sprostać wymaganiom rynku, co roku inwestujemy w rozwój firmy setki milionów złotych. Zgodnie z zasadą, że ten, kto się nie rozwija, ten się cofa. A my chcemy cały czas iść do przodu i dostarczać Klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty.


Gala wręczenia nagród odbyła się 27 września w siedzibie PwC Polska w Warszawie.

#RankingBuildera, #Nagrody, #Bytow

SPRAWDŹ OFERTĘ FIRMY
» Więcej na subportalu Najnowsze wieści z branży